Wyszukiwałeś:

śląskie

. Znaleziono 1033 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: śląskie

Spróbuj też wyszukać: Śląskie dk 11 dolnośląskie koziegłowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1033 wszystkich):

Dodatkowe inwestycje w śląskim

Dodatkowo142, 5 mln euro dostanie województwo śląskie w ramach tzw.rekompensaty, jaką rząd przeznaczył dla czterech województw,które straciły na algorytmie podziału unijnych pieniędzy międzyregiony. Z tej puli pięć z siedmiu zgłoszonych projektów otrzyma ześrodków unijnych dofinansowanie w wysokości blisko 79 proc.kosztów inwestycji.

 

Śląskie walczy o pieniądze z RPO

Województwo śląskie podpisało pierwsze umowy o dofinansowanie ześrodków Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Dotycząone przebudowy drogi krajowej nr 52 w Bielsku-Białej i budowy bytomskiegoodcinka Obwodnicy Północnej Aglomeracji Górnośląskiej.

 

Jest umowa na ostatni odcinek A1 na Śląsku

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Katowicachpodpisała umowę z konsorcjum Budimex Dromex SA oraz Mostostal Warszawa SA nabudowę 16 km odcinka autostrady A1 na odcinku Piekary Śląskie - Pyrzowice.Wartość kontraktu to 1,8 mld złotych.

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary Śląskie– Pyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 Częstochowa– Pyrzowice.

 

Śląskie mosty w przebudowie

Zamknięta została DW 931 między Jajostami a Bojszowami (woj. ślaskie).Wiąże się to z rozpoczynającą się przebudową pięciu mostów wciągu tej drogi. Do 30 listopada br. gruntownie odnowione zostaną mosty wJajostach nad potokiem Młynówka, w Bojszowach nad Gostynką i nadpotokiem Młyński Rów, w Bojszowach Nowych nad Korzeńcem i wJankowicach nad Dokawą.

 

Będzie bezpieczniej na DK 43 na Śląsku

Śląski odcinek drogi krajowej nr 43 zostanie przebudowany. W miejscowościachOpatów i Waleńczów (woj. śląskie) powstaną m.in.: ciągipieszo-rowerowe, wydzielone pasy do skrętu w lewo, zostanie wzmocnionakonstrukcja jezdni. Przebudowę DK 43 w Opatowie i Waleńczowie katowickioddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad rozpocznie w tym roku. Prace potrwają sześć miesięcy.

 

A1 Pyrzowice-Piekary wkrótce dla kierowców

Wkrótce przybędzie 16 nowych kilometrów na autostradowej mapiePolski. Na budowanym przez Budimex odcinku autostrady A1 Pyrzowice –Piekary Śląskie do wykonania pozostały jedynie oznakowanie poziome oraz praceporządkowe.  Wszystko wskazuje na to, że A1 zostanie udostępnionakierowcom przed kontraktowym terminem zakończenia prac, tj. przed 16 czerwca.

 

A1 Pyrzowice-Piekary Śl. już gotowa

Na trzy tygodnie przed kontraktowym terminem zakończenia prac Budimex uzyskałpozwolenie na użytkowanie ponad 16-kilometrowego odcinka autostrady A1 –Pyrzowice – Piekary Śląskie. Na realizację inwestycji spółkamiała czas do 16 czerwca br. Decyzję o terminie przekazania autostrady doruchu podejmie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. 

 

Węzeł Bytom pod ruchem

W połowie października zakończone zostały prace przy budowie węzła„Bytom” i od dnia 16 października 2012 roku od godzin wieczornych,węzeł jest otwarty dla ruchu. Węzeł „Bytom” powstał w ramachodcinka autostrady A1 Piekary Śląskie – Maciejów i łączyautostradę A1 z drogą DK 11.

 

A1 Pyrzowice ? Piekary Śląskie - będą utrudnienia

W poniedziałek 8 sierpnia rusza remont nawierzchni na autostradzie A1. Naodcinku Pyrzowice – Piekary Śląskie wystąpią utrudnienia, którepotrwają nawet miesiąc.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017