Wyszukiwałeś:

budowa

. Znaleziono 1578 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: budowa

Spróbuj też wyszukać: budowa idane techniczne mercedes w68 Reńska Wieś budowa mostu W221 pecławice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1578 wszystkich):

Największa budowa Europy

Na 103 km odcinku pomiędzy Koninem a Łodzią trwa budowa autostrady A2. Tonajwiększy w tej chwili plac budowy na Starym Kontynencie. Zakończenie pracbudowlanych przewidziano na koniec 2005 r.

 

Ruszyła budowa terminalu w Gdańsku

W Gdańsku rozpoczęła się budowa największego, nowoczesnego terminalukontenerowego w Polsce. Dzięki inwestycji możliwości przeładunkowegdańskiego portu zwiększą się do 1 mln kontenerów rocznie.

 

Budowa obwodnicy Lubnia - umowa podpisana

W wyniku międzynarodowego przetargu GDDKiA podpisała umowę na kontrakt"Budowa obwodnicy miejscowości Lubień w ciągu drogi ekspresowej nr S-7Warszawa - Rabka".

 

Obwodnice Wasilkowa, Sztabina i Augustowa - budowa jeszcze w tym roku

"Wybudowanie drogi ekspresowej nr 19 Białystok - Lublin - Rzeszów wlatach 2007 - 2013 jest najważniejszym zadaniem inwestycyjnym we wschodniejczęści kraju. Budowa obwodnic Augustowa i Wasilkowa powinna się rozpocząćjeszcze w tym roku" - powiedział Minister Transportu Jerzy Polaczekpodczas konferencji prasowej w woj. podlaskim.

 

Autostrada A1 - kolejna, największa budowa Europy

- Budowa na 90 km odcinku Autostrady A1 pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzemosiągnęła półmetek - zakomunikował w czerwcu Torbjoern Nohrstedt,Prezes Gdańsk Transport Company, koncesjonariusza Autostrady A1. To doskonałymoment na relację z placu budowy.

 

Budowa odcinka S-69

Rozpoczęły się prace związane z budową 5 km odcinka drogi ekspresowej S-69Szare - Laliki. Prace budowlane nad tym najtrudniejszym odcinkiemekspresówki, których koszt wyniesie ponad 390 mln zł, potrwają 2lata.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Ostrowa

Na początku czerwca bieżącego roku rozpoczęła się budowa obwodnicy OstrowaWielkopolskiego, która znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 11.Pierwszy etap trasy powstanie do końca przyszłego roku.

 

Szczecin: Budowa obwodnicy utrudni przejazd

W związku z budową IV etapu Obwodnicy Śródmiejskiej Szczecina,kierowców czekają utrudnienia w ruchu. Już od jutra zamknięta będziepółnocna jezdnia ulicy Przyjaciół Żołnierza i częśćskrzyżowania z ulicą Ks. Warcisława I. Utrudnienia potrwają okołomiesiąca.

 

Rozpoczęła się budowa obwodnicy Raciąża

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała orozpoczęciu prac związanych z budową obwodnicy Raciąża. Ponad 4,5 km trasaznajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 60. Droga ma być gotowa już w 2010roku.

 

Warszawa: Ruszyła budowa węzła Marsa

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się w końcu budowa ostatniego etapu TrasySiekierkowskiej w Warszawie. Realizacja inwestycji związanej z budową węzłaMarsa przez długi czas nie mogła ruszyć, ze względu na protest właścicielakomisu Bogdan Car.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017