Wyszukiwałeś:

cennik

. Znaleziono 13091 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cennik

Spróbuj też wyszukać: cennik opla cennik land rover discovery cennik audiq5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13091 wszystkich):

Podrożeją badania techniczne (?)

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów, działając w imieniuprzedsiębiorców w niej zrzeszonych, przesłała do MinisterstwaInfrastruktury propozycje nowego cennika opłat za badania technicznepojazdów. Obecnie trwają merytoryczne prace nad kształtem proponowanychzmian między Ministerstwem a Izbą.

 

Jaguary i Land Rovery będą w Polsce tańsze

JLR Polska – generalny dystrybutor marki Jaguar i Land Rover w Polsce– wprowadził nowy, złotówkowy cennik. Dotychczas cena zakupusamochodów była uzależniona od kursu euro. Natomiast przy tworzeniucennika złotówkowego zastosowano niższy przelicznik euro niżobowiązujący na rynku, co w efekcie sprawiło, że ceny Jaguarów i LandRoverów spadły nawet o 8%.

 

Znamy ceny nowej Kii Sorento!

Początek tygodnia zazwyczaj nie należy do najprzyjemniejszych, tym bardziejporanne przeglądanie skrzynki mejlowej poprawiło nam nastrój. Wszystkodlatego, że Kia wysłała do nas cennik nowego Sorento, a my możemypodzielić się nim z Wami.

 

Znamy cennik Peugeota 301

Peugeot 301 to nowy model w gamie francuskiego producenta, który ma być pierwszym globalnym autem dostępnym na rynkach całego świata. Teraz auto debiutuje na polskim rynku, a my znamy cennik tego modelu.

 

Znamy ceny odświeżonej Skody Yeti

Skoda udostępniła cennik swojego nowego modelu, Yeti, który poddanyzostał faceliftingowi. Podstawowa cena jaką zapłacimy za nowe Yeti zsilnikiem 1.2 TSI jest o 1000 zł niższa niż w przypadku poprzednika

 

Znamy ceny nowego Citroena C1!

Najnowsza generacja małego Citroena debiutuje w cennikach na rynku polskim.Samochód produkowany w czeskim Kolinie dostępny jest już od 35 700zł.

 

Znamy ceny nowej Fabii!

Pod koniec roku będzie można zamawiać nową, trzecią generację Fabii. Myjuż znamy cennik nowego modelu z Mlada Boleslav. Pierwsze egzemplarze doklientów trafią na początku 2015 roku.

 

Volkswagen Scirocco - cennik

Scirocco w tym roku zadebiutowało w nowej odsłonie - auto przeszłofacelifting. Volkswagen postawił oczywiście na zmiany kosmetyczne w wyglądziei szersze pod maską. Scirocco po zmianach dostaniemy od kwoty 90 190 złotych.

 

Renault Megane IV - znamy ceny w Polsce

Renault przedstawiło oficjalny cennik nowego Megane. Klient może wybraćjeden z 5 poziomów wyposażenia, a ceny startują od 59 900 złotych.

 

BMW serii 5 2017 - znamy ceny nowego modelu

Polski importer samochodów BMW przedstawił dziś cennik nowej"piątki". Auto będzie dostępne w salonach od 11 lutego 2017.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017