Wyszukiwałeś:

chevrolet

. Znaleziono 287 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet

Spróbuj też wyszukać: chevrolet aveo chevrolet orlando Chevrolet Cruze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 287 wszystkich):

Chevrolet Aveo internetowym samochodem roku!

W rocznym rankingu Top Ten platformy mojeauto.pl, który jest zestawieniemnajbardziej popularnych modeli w internecie, w ubiegłym roku zwyciężyłChevrolet Aveo wyprzedzając w końcowej klasyfikacji Forda Focusa i SkodęFabię.

 

Matiz - choć Chevrolet Spark

Już niedługo na naszym rynku mogą być oferowane dwa Matizy. I co ciekawe,żaden z nich nie będzie jeździł pod marką Daewoo. Jedno auto będzie sięnazywać FSO Matiz, a drugie Chevrolet Spark.

 

Chevrolet Aveo: Ambitny typ

Chevrolet Aveo - Internetowy Samochód Roku 2004 trafił do testówredakcji Mojeauto.pl. Cieszące się bardzo dużym zainteresowanieminternautów auto miało szansę wykazać się w rzeczywistości.

 

Chevrolet Spark: Szybki test

Tuż przed dniami otwartymi i prezentacjami dla klientów, do redakcjiMojeauto.pl trafił najnowszy Chevrolet. Zadziornie wyglądająca iskierkazbiera pochwały za udaną stylistykę, a jak się nim jeździ?

 

Chevrolet Spark w 'automacie'

Następca Deawoo Matiza, Chevrolet Spark, już wkrótce zostaniewyposażony w automatyczną skrzynię biegów.

 

Chevrolet wyprzedził Forda

Sprzedaż samochodów marki Chevrolet na amerykańskim rynku była po razpierwszy od 1986 większa od sprzedaży aut z logo Forda na masce.

 

Chevrolet T2X już w Europie

Podczas brukselskiego salonu samochodowego, który odbywa się w dniach10–22 stycznia, na rynku europejskim debiutuje koncepcyjny pojazdChevrolet T2X.

 

Chevrolet: Cel sprzedażowy - 300 000

Należący do koncernu GM, Chevrolet stawia sobie wysoko poprzeczkę. Do 2007roku firma zamierza sprzedać w Europie 300 tys. samochodów - to niemaltrzykrotnie więcej niż przed czterema laty. Wszystkie oferowane samochodyprodukowane będą w Korei Południowej.

 

Chevrolet (z) Malibu

Chevrolet w przyszłym roku rozpocznie walkę o klientów w segmencie autpremium przeciwko japońskiej Toyocie Camry. Skuteczną bronią w tym pojedynkuma być nowa generacja modelu Malibu (rok modelowy 2008), który już niebawemzostanie zaprezentowany na salonie samochodowym w Detroit.

 

Chevrolet Epica: Tani luksus

Cena jest z pewnością jednym z ważniejszych czynników, którymikieruje się potencjalny klient mający zamiar kupić samochód. Wydawałosię jednak, że w kwestii aut aspirujących do wyższych segmentówelement ten traci na znaczeniu. Nic bardziej mylnego. Chevrolet Epica jesttypowym przedstawicielem limuzyny z klasy budżetowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017