Wyszukiwałeś:

dane

. Znaleziono 12739 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dane

Spróbuj też wyszukać: dane techniczne renault scenic ceny nowyhch aut-fiat panda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12739 wszystkich):

Nissan na terenowo

Marka Nissan w swojej ofercie posiada jedną z najbardziej okazałych gampojazdów przeznaczoną do poruszania się po bezdrożach, z napędem na czterykoła.

 

VOSS - "...nie wszyscy są w stanie produkować tak jak Polacy"

Pod koniec kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie, budowanego od sierpnia,zakładu VOSS Automotive w Legnickim Polu. Łączny koszt inwestycji wyniósł 6mln euro. Obecnie zakład wdraża nowe projekty i rozwija produkcję.

 

Nadal rośnie zatrudnienie w motoryzacji

Sektor wytwórczy branży motoryzacyjnej odnotowuje dalszy wzrost zatrudnienia.Po dobrych wynikach w latach 2004 i 2005 r. dane po pierwszym kwartale br.potwierdzają tendencję wzrostową.

 

PIM: będzie dalszy wzrost produkcji aut

Raport PricewaterhouseCoopers, zakłada, że produkcja pojazdów w Polsce wnajbliższych latach zatrzyma się na poziomie około 690 tys. rocznie. Wszelkieposiadane przez Polską Izbę Motoryzacji dane i wykonane na tej podstawieanalizy, pozwalają założyć, że najbliższe 2-3 lata będą następnymilatami wzrostu produkcji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce -informuje Rafał Orłowski Dyrektor Biura PIM.

 

Coraz częstsze defekty silników

Z roku na rok notuje się coraz częstsze defekty jednostek napędowych wsamochodach wystawionych na rynku wtórnym. Tak przynajmniej wynika zraportu niemieckiego magazynu kfz betrieb, który powołuje się na daneinstytucji ubezpieczeniowych.

 

Dynafleet - wszystko pod kontrolą

Firmy transportowe zyskały możliwość skuteczniejszej kontroli zużyciapaliwa i emisji spalin. Najnowsza generacja systemu informacji transportowejDynafleet, opartego na technologii internetowej, pozwala szczegółowomonitorować ilość zanieczyszczeń emitowanych przez każdy pojazd we flocie.

 

Nowa nawigacja dla ciężarowych Mercedesów

Dla Mercedesów z serii Atego, Axor i Actros przygotowano nowy fabrycznysystem nawigacji. Zawiera on mapy 26 krajów europejskich i oferuje 15wersji językowych. Nowa nawigacja jest dopasowana do indywidualnychparametrów pojazdów użytkowych. Zawiera min. dane oograniczeniach na trasie związanych z dopuszczalną masą, wysokości iszerokości pojazdów, a także o specjalnych trasach dlasamochodów ciężarowych w miastach.

 

Będziesz wiedział gdzie jest niebezpiecznie

AutoMapa i Fundacja Krzysztofa Hołowczyca „Kierowca Bezpieczny”zrealizowały projekt „500 najniebezpieczniejszych stref drogowych wPolsce”, dzięki któremu wszyscy kierowcy podróżujący wnawigacji satelitarlną z wgraną AutoMapą będą mieli dostęp do danych oszczególnie niebezpiecznych odcinkach dróg na terenie Polski.

 

Kryzys? Na zdrowie!

Już blisko od roku globalny kryzys finansowy niepodzielnie rządzi w mediach.Ekonomiści przerzucają się czarnymi wizjami braku rządowej odpowiedzi naspowolnienie gospodarcze a analitycy prezentują kolejne pesymistyczne dane.Mało kto jednak zwraca uwagę, że kryzys niesie za sobą także pozytywneskutki.

 

MI w sprawie jazdy na światłach w dzień

Ministerstwo Gospodarki "staje murem" za obowiązkową jazdą zwłączonymi światłami mijania przez całą dobę. Na stronie resortu możnaprzeczytać komentarz do publikacji prasowych dotyczących jazdy na światłachdziennych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017