Wyszukiwałeś:

dolnoslaskie

. Znaleziono 943 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dolnoslaskie

Spróbuj też wyszukać: 297 golnice objazd rozrusznik wielkopolski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 943 wszystkich):

Most na Ślęży nie straci dotacji

500 tys. zł na na dofinansowanie przebudowy mostu nad rzeką Ślęzą wPodlesiu (gmina Niemcza woj. dolnośląskie) otrzyma powiat od województwadolnośląskiego. Sejmik Województwa podjął uchwałę w tej sprawie, aby niestracić 2,5 mln zł unijnej dotacji.

 

Bielawska obwodnica drogą do biznesu

Jeszcze przed świętami kierowcy mogli przejechać nowym odcinkiem obwodnicyBielawy (woj. dolnośląskie). Otwarty ponad 2 km odcinek stanowi drugi etapnajwiększej drogowej inwestycji w historii miasta. Jej realizacja wyniosłaponad 3 miliony euro, w tym ponad 50% dofinansowała Unia Europejska. Wykonawcąbyła firma Skanska.

 

Niebezpieczne w przebudowie

GDDKiA podpisała kolejne umowy na przebudowę niebezpiecznych skrzyżowań wŁagiwnikach (woj. dolnośląskie) Jaworznie (woj. opolskie). Łaczna kwotapodpisanych umów to 4,2 mln zł.

 

MOPy na A4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o zakończeniurealizacji zadania zakładającego budowę parkingów na MOP-ach na autostradzieA4 na odcinku Wrocław- Katowice wraz z remontem nawierzchni na drogachkrajowych nr 44 i 88. Było to zadanie dodatkowe wykonane w ramachoszczędności wynikających z projektu budowy autostrady A4 KleszczówSośnica.

 

Systemy bezpieczeństwa made in Krzeszów

Takata-Petri Parts Polska w Krzeszowie jest częścią koncernu działającegona całym świecie, zatrudniającego 33.000 pracowników oraz wykazującegoobroty w wysokości 3,75 mld USD. Zakład rozwija swoją działalność wkamiennogórskiej SSE. Z końcem ubiegłego roku uruchomione zostały nowe linieprodukcyjne dla kolejnego klienta - Nissana.

 

Utrudnienia w ruchu na granicy

W wyniku intensywnych opadów deszczu nastąpiły uszkodzenia i lokalnepodtopienia dróg dojazdowych do granicy państwa w rejonie Jakuszyc iCzerniawie Zdrój (woj. dolnośląskie). Obecnie można już dotrzeć doprzejścia granicznego w Czerniawie Zdrój - informuje Komenda Główna StrażyGranicznej.

 

Dolny Śląsk: remonty na ‘trójce’

Do połowy sierpnia potrwają prace remontowe na drodze krajowej nr 3 międzyLubinem i Biedrzychową (woj.dolnośląskie). Natomiast prace na‘trójce’ w granicach miasta Polkowice potrwają do września.

 

Remont na moście w Oławie

Od 20 marca trwa remont mostu w Oławie (woj. dolnośląskie). Wymiananawierzchni potrwa do końca marca.

 

Firmy motoryzacyjne wśród "Filarów Polskiej Gospodarki"

W gronie laureatów VI edycji konkursu Filary Polskiej Gospodarkiznalazły się firmy z sektora motoryzacyjnego. Konkurs corocznie organizowanyjest przez dziennik Puls Biznesu.

 

Budują S8

Wreszcie  cały odcinek ekspresowej trasy S8 Wrocław- Łódź jest wbudowie. Pierwsze plany zakładały, że jeszcze przed Euro 2012 pojedziemyekspresowo z Wrocławia do Warszawy. Dzisiaj drogowcy walczą, by w 2012 rokuudało się oddać odcinek z Wrocławia do Oleśnicy. Na pozostałe odcinki wwojewództwie dolnośląskim, wielkopolskim i łódzkim dopiero wdrugiej połowie ubiegłego roku rozstrzygnieto przetargi. Wykonawcy jużprzystapili do prac. Budowa powinna zakończyć się w 2013 - 2014 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017