Wyszukiwałeś:

ekspresowa

. Znaleziono 727 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekspresowa

Spróbuj też wyszukać: ekspresowa s19 ekspresowa s3 portugalskie konsorcjum

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 727 wszystkich):

Pomysł na ekspresową Szczecin - Koszalin

Biuro projektowe ze Szczecina przygotowało projekt w którym planowanadroga ekspresowa S6 na trasie Szczecin - Kołobrzeg tuż za Płotami mogłabyskręcić na północny wschód, dotrzeć do Kołobrzegu i tampołączyć się z przyszłą ekspresową trasą S11 wiodącą do Koszalina.

 

Ekspresowa Szesnastka

W Olsztynie zawiązało się stowarzyszenie „Szesnastka”. Łączyono samorządy wszystkich gmin leżących wzdłuż drogi krajowej nr 16 wewspólnym działaniu na rzecz przekształcenia jej w drogę ekspresową.

 

Zielone światło dla ekspresowej trasy S3

Droga ekspresowa S3 początkowo istniała w rządowych programach jakoautostrada A-3. Zmiana koncepcji, tłumaczona relatywnie niskim natężeniemruchu, a co za tym idzie nieopłacalnością budowy płatnej autostrady,spowodowała, że będziemy musieli zadowolić się tylko jedną autostradąpółnoc-południe - A1 Gdańsk-Gorzyczki.

 

S8 blokuje budowę obwodnicy

Bełchatów już od dawna walczył o budowę obwodnicy. Miasto chciało,aby planowana droga ekspresowa S8 przebiegała w jego pobliżu, a tym samymprzejęła ruch pojazdów odbywający się teraz przez centrumBełchatowa. Obecnie jednak przez brak postępów w sprawie S8, blokowanajest także budowa obejścia.

 

S8 jednak przez Łódź?

Wszystko wskazuje na to, że Łódź wygrała walkę i planowana drogaekspresowa S8 pobiegnie jednak przez to miasto. Ten wariant drogi potwierdziłMinister Infrastruktury, Cezary Grabarczyk, który na początku lutegobieżącego roku gościł w Łodzi.

 

Ekspresowa "Zakopianka"

Kierowcy podróżujący „Zakopianką” wreszcie doczekali sięotwarcia dla ruchu ekspresowego odcinka trasy. 12,5 km droga ekspresowa zMyślenic do Lubnia była gotowa dużo wcześniej, jednak ze względu naprotesty, 2,5 km odcinek w Stróży był zamknięty aż do 20 marcabieżącego roku.

 

Droga i ekspresowa – S8 przez Warszawę

Trwa realizacja jednej z najbardziej wyczekiwanych w stolicy inwestycji, drogiekspresowej S8 na odcinku Konotopa – Prymasa Tysiąclecia. Jest to jedno znajwiększych i najdroższych przedsięwzięć drogowych w Warszawie. Do tejpory trwały prace przygotowawcze, jednak teraz kierowcy na własnejskórze odczują postęp robót budowlanych.

 

S14 – zachodnia obwodnica Łodzi

Ponad 40 km zachodnia obwodnica Łodzi – droga ekspresowa S14 to kluczowainwestycja. Budowa drogi ma być realizowana w latach 2009-2013, jednak najpierwtrzeba wybrać wariant przebiegu trasy. W związku z tym rozpoczęły siękonsultacje w sprawie lokalizacji drogi.

 

Łódź: Będą problemy z S14?

Droga ekspresowa S14, czyli zachodnia obwodnica Łodzi ma usprawnićkomunikację wokół miasta. Zanim jednak powstanie, urzędnicy będąmusieli zmierzyć się z protestującymi mieszkańcami, których domystoją na trasie planowanej obwodnicy.

 

Mostowe dzieło roku 2008

Związek Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej przyznał tytuł DziełaMostowego Roku 2008. Otrzymała go łukowa kładka dla pieszych z podwieszonymmostem nad droga ekspresową S11 w Gądkach koło Kórnika. Obiekt nazlecenie GDDKiA wykonała firma Skanska.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017