Wyszukiwałeś:

ekspresowa

. Znaleziono 2602 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekspresowa

Spróbuj też wyszukać: ekspresowa s19 ekspresowa s3 portugalskie konsorcjum

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2602 wszystkich):

"Ekspresowe przyspieszą?"

Aktualnie w sieci dróg krajowych funkcjonuje 206 km dróg ekspresowych.Głównym zadaniem lat najbliższych powinno być niewątpliwie przyspieszenietempa ich budowy. Według planów GDDKiA w latach 2003-2005 przewiduje sięoddanie do ruchu (do końca 2005 roku) łącznie ok. 166 km nowych odcinków.

 

Ekspresową do Żywca

8 stycznia oddano do ruchu trzy odcinki drogi ekspresowej S-69 realizowane wramach I etapu inwestycji drogowej Żywiec - Zwardoń. Długość obecnieoddawanych odcinków to 10,5 km wybudowanej drogi ekspresowej oraz 3,3 kmdróg przebudowanych i przystosowanych do przeniesienia ruchu ciężkiego.

 

Zielone światło dla ekspresowej trasy S3

Droga ekspresowa S3 początkowo istniała w rządowych programach jakoautostrada A-3. Zmiana koncepcji, tłumaczona relatywnie niskim natężeniemruchu, a co za tym idzie nieopłacalnością budowy płatnej autostrady,spowodowała, że będziemy musieli zadowolić się tylko jedną autostradąpółnoc-południe - A1 Gdańsk-Gorzyczki.

 

Droga i ekspresowa – S8 przez Warszawę

Trwa realizacja jednej z najbardziej wyczekiwanych w stolicy inwestycji, drogiekspresowej S8 na odcinku Konotopa – Prymasa Tysiąclecia. Jest to jedno znajwiększych i najdroższych przedsięwzięć drogowych w Warszawie. Do tejpory trwały prace przygotowawcze, jednak teraz kierowcy na własnejskórze odczują postęp robót budowlanych.

 

Za trzy lata ekspresowo na trasie Wrocław - Poznań

Budowa kolejnego odcinka drogi ekspresowej S5 na trasie Wrocław – Poznaństaje się realna. Jak dobrze pójdzie to budowa 80 kilometrowego odcinkaPoznań – Kaczkowo ruszy jeszcze w przyszłym roku, a w 2015 roku kierowcyskorzystają z wygodnej, dwujezdniowej drogi ekspresowej prowadzącej z Poznaniaco najmniej do Rawicza.  Zielone światło pojawiło się po tym jakMinisterstwo Rozwoju Regionalnego przedstawiło zaktualizowany wykazprojektów, które zostaną dofinansowane w ramach programuInfrastruktura i Środowisko.

 

Kolejne drogi ekspresowe z dofinansowaniem unijnym

Ponad 760 mln zł dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura iŚrodowisko trafi budowę dróg ekspresowych. 21 września 2012 rokuzawarte zostały umowy o dofinansowanie dla projektów „PrzebudowaDK 12/74 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Kielce -Cedzyna" oraz „Budowa drogi ekspresowej S8, odcinek Syców -Kępno - Wieruszów - Walichnowy".

 

Tylko w czerwcu przetargi na 250 km dróg ekspresowych

Drogowcy ogłosili kolejne przetargi na budowę dróg ekspresowych.Wszystko na mocy przyjętego przez Radę Ministrów załącznika nr 5,rozszerzającego listę inwestycji z Programu Budowy Dróg Krajowych nalata 2011-2015. Zgodnie z rozszerzeniem kontynuowana będzie realizacja takichtras jak S3, S5, S7, S8 czy S17. - W czerwcu br. ogłosimy łącznie 18przetargów na budowę ponad 250 km dróg ekspresowych - zapewniaGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Nowe przetargi na drogi ekspresowe

Kolejne przetargi na budowę ponad 66 km nowych dróg ekspresowychogłosiła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Dzięki temuprzybędą trzy kolejne odcinki drogi S3 w województwie lubuskim orazodcinki drogi ekspresowej S7 w województwach warmińsko-mazurskim imałopolskim. W sumie od początku roku GDDKiA ogłosiła już 16przetargów na 189 km nowych dróg ekspresowych.

 

Przetargi na nowe odcinki dróg ekspresowych

Ogłoszono kolejne przetargi na nowe kilometry dróg ekspresowych.Postępowania przetargowe objęły pięć odcinków drógekspresowych: S5 i S7. W sumie prawie 70  km nowych dróg. Do końcaroku zostaną ogłoszone jeszcze postępowania na budowę ponad 400 km.

 

Nowe kilometry w sieci dróg ekspresowych

Na drogowej mapie Polski przybyły nowe kilometry drógekspresowych.  W tym miesiącu do ruchu oddano odcinki drogi ekspresowej S3w województwie lubuskim, S17 na Lubelszczyźnie. W sumie łącznadługość dróg ekspresowych w Polsce wynosi teraz ponad 1133 km.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017