Wyszukiwałeś:

ekspresowa

. Znaleziono 1830 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekspresowa

Spróbuj też wyszukać: ekspresowa s19 ekspresowa s3 portugalskie konsorcjum

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1830 wszystkich):

Wątek na forum: Kielce będą mieć ekspresową obwodnicę

Treść przeczy tytułowi, który jest bzdurą, ponieważ Kielce mają ekspresową obwodnicę od ponad 30 lat, tyle że po 1 pasie w każdą stronę. Widać redakcja nigdy tam nie była, a przecież Tor Kielce niedaleko. ~bogus

 

Pomysł na ekspresową Szczecin - Koszalin

Biuro projektowe ze Szczecina przygotowało projekt w którym planowanadroga ekspresowa S6 na trasie Szczecin - Kołobrzeg tuż za Płotami mogłabyskręcić na północny wschód, dotrzeć do Kołobrzegu i tampołączyć się z przyszłą ekspresową trasą S11 wiodącą do Koszalina.

 

Ekspresowa Szesnastka

W Olsztynie zawiązało się stowarzyszenie „Szesnastka”. Łączyono samorządy wszystkich gmin leżących wzdłuż drogi krajowej nr 16 wewspólnym działaniu na rzecz przekształcenia jej w drogę ekspresową.

 

Zielone światło dla ekspresowej trasy S3

Droga ekspresowa S3 początkowo istniała w rządowych programach jakoautostrada A-3. Zmiana koncepcji, tłumaczona relatywnie niskim natężeniemruchu, a co za tym idzie nieopłacalnością budowy płatnej autostrady,spowodowała, że będziemy musieli zadowolić się tylko jedną autostradąpółnoc-południe - A1 Gdańsk-Gorzyczki.

 

Ekspresowa "Zakopianka"

Kierowcy podróżujący „Zakopianką” wreszcie doczekali sięotwarcia dla ruchu ekspresowego odcinka trasy. 12,5 km droga ekspresowa zMyślenic do Lubnia była gotowa dużo wcześniej, jednak ze względu naprotesty, 2,5 km odcinek w Stróży był zamknięty aż do 20 marcabieżącego roku.

 

Łódź: Będą problemy z S14?

Droga ekspresowa S14, czyli zachodnia obwodnica Łodzi ma usprawnićkomunikację wokół miasta. Zanim jednak powstanie, urzędnicy będąmusieli zmierzyć się z protestującymi mieszkańcami, których domystoją na trasie planowanej obwodnicy.

 

Ekspresowa S7 w Krakowie prawie gotowa

Droga ekspresowa S7 pomiędzy węzłami Bieżanów i Rybitwy na tereniemiasta Krakowa jest prawie gotowa. Zakończyły się prace zasadnicze, teraztrwają prace wykończeniowe i rozpoczynają się odbiory techniczne.Spodziewamy się, że droga zostanie udostępniona dla ruchu około połowylistopada – informuje GDDKiA oddział w Krakowie. Budowa kosztowałaprawie 200 mln zł i trwała prawie 2 lata.

 

Obwodnica Kielc przestaje być ekspresowa

Obwodnica Kielc przestaje być ekspresowa. Na szczęście tylko na dwa lataczyli na czas rozbudowy. Od poniedziałku 18 października 2010 zmieni sięoznakowanie na obwodnicy Kielc, wprowadzone zostaną także ograniczeniaprędkości w związku z rozpoczęciem inwestycji zmierzającej do dostosowaniadrogi S7 do pełnych parametrów dwujezdniowej trasy ekspresowej. Budowablisko 23-kilometrowej obwodnicy Kielc na pełnych parametrach dwujezdniowejdrogi ekspresowej to największa do tej pory inwestycja drogowa regionuświętokrzyskiego. Prace ruszyły pod koniec września, a potrwają 2 lata.

 

Na majówkę ekspresową siódemką

Na długi majowy weekend kierowcy pojadą nową drogą ekspresową. Nowowybudowany odcinek S7 Skarżysko-Kamienna - Występa (świętokrzyskie) zostanieoddany do ruchu 28 kwietnia 2011 (czwartek) w godzinach popołudniowych.Realizacja największej do tej pory świętokrzyskiej inwestycji drogowejtrwała dwa lata.

 

Ekspresowa szóstka wyzwaniem Wybrzeża

W perspektywie najbliższych lat na Wybrzeżu ma powstać nowa trasa ekspresowaS6, która połączy Szczecin z aglomeracją Trójmiasta. Kierowcy czekają na nią od lat. Nadzieję rodzi fakt, że część inwestycjizostała już ujęta przez resort transportu jako zadanie realizacyjne wProgramie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2020.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017