Wyszukiwałeś:

ekspresowe

. Znaleziono 356 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ekspresowe

Spróbuj też wyszukać: s3 s14 ekspresowe trójmiasto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 356 wszystkich):

Polskie drogi w budowie

13 września Rada Ministrów zapoznała się z informacją o realizacjiharmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych w latach 2004-2006 i latachdalszych za okres styczeń- sierpień 2005 r.

 

Wspólna inicjatywa - drogi, kolej, lotnisko

Przedstawiciele województw wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiegochcą budowy lotniska między Warszawą i Łodzią, budowy szybkiej kolei oraztrzech dróg ekspresowych.

 

Warszawa potrzebuje systemu obwodnic

Co zrobić, żeby w 2025 roku Warszawy nie objął całkowity paraliżkomunikacyjny? Jak rozwiązać narastające problemy korków? Co zrobić, by nadmiastem na zawsze nie zawisł smog? Zdaniem ekspertów odpowiedzi jest prosta ibrzmi: obwodnica! A właściwie - system obwodnic. Konieczna jest budowa tras S7i S8 oraz Południowej Obwodnicy Warszawy.

 

Autostrada, ekspresowe i obwodnice

Przedstawiciele Oddziału Łódzkiego Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad poinformowali o rozpoczęciu wykupu gruntów podautostradę A1 oraz o trwających przygotowaniach do budowy czterech drógekspresowych: S-8, S-12, S-14, S-74, oraz 10 obwodnic miast w woj.łódzkim.

 

Apetyt na ekspresowe

Wojewoda Wielkopolski złożył wniosek do ministra transportu o włączeniedrogi S10 od Szczecina do Piły i drogi S11 od Piły przez Poznań, Środę,Jarocin, Pleszew, Ostrów, Kępno, Kluczbork, Lubliniec, TarnowskieGóry do Katowic do Transeuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T. Wojewodaw swoim wniosku uwzględnił także drogę S5 Poznań-Wrocław.

 

Połączyli S8

Samorządowcy z województw łódzkiego i wielkopolskiegozdecydowali, że aby połączyć S8 na granicy województw poprowadzi siętrasę na północ od Wieruszowa (woj. łódzkie). To propozycjarozwiązania do którego ustosunkuje się GDDKiA.

 

Autostrady, ekspresowe i obwodnice A.D. 2006

Rząd już niejednokrotnie zapewniał, że program budowy drógekspresowych i autostrad oraz rozwoju i modernizacji dróg krajowych jestpriorytetem. W ostatnich dniach sektor transportu podsumował działania swoje ipoprzedników przedstawiając listę zrealizowanych i kontynuowanych w2006 roku inwestycji drogowych.

 

S3 - Środkowoeuropejski Korytarz Transportowy

Porozumienie w sprawie utworzenia Środkowoeuropejskiego KorytarzaTransportowego ( w Polsce droga S3) podpisały województwadolnośląskie, lubuskie i zachodniopomorskie oraz regiony Szwecji, Czech iSłowacji.

 

Pięć wariantów dla S1

O pięciu wariantach przebiegu drogi ekspresowej S1 łączącej Mysłowice zBielskiem-Białą rozmawiali samorządowcy i posłowie z gmin, przezktóre droga będzie przebiegać.

 

Trudna droga do EURO 2012

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to bez wątpienia jedno z największychsportowych wydarzeń na świecie. Dlatego w 2012 roku możemy spodziewać sięhistorycznego wręcz szturmu kierowców-kibiców na polskichdrogach. Tymczasem po „huraoptymistycznych” wizjach mamy dzisiajopóźnienia w realizacji inwestycji drogowych. W ocenie NIK istniejeryzyko, że z około 3 tys. km planowanych dróg ekspresowych i autostrad,związanych z przygotowaniami do organizacji EURO 2012, wykonanie około jednejtrzeciej przed mistrzostwami może okazać się nierealne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017