Wyszukiwałeś:

f1

. Znaleziono 546 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: f1

Spróbuj też wyszukać: soczi porsche f2 robert kubica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 546 wszystkich):

Renault Clio prosto z F1

Już od maja będzie można nabyć w naszym kraju nową wersję Renault Clio.Model F1 Team R27 poza bardzo dynamicznym wyglądem będzie sięcharakteryzować mocno sportowym duchem jazdy.

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

F1: Ferrari dało znak

Pierwszy, pełny dzień testów nowych bolidów F1, w którychwzięła udział większa część zespołów zakończył się wczoraj natorze w Walencji. Chyba wszystko układa się po myśli szefów Ferrari.Felipe Massa i aktualny mistrz świata F1, Kimi Raikkonen byli najszybsi podczaswtorkowej sesji.

 

F1 bez Schumacherów

Klan Schumacherów opuszcza królową motosportu. Po zakończeniukariery przez siedmiokrotnego MŚ Michaela Schumachera, również jegomłdoszy brat Ralf żegna się z tym serialem i bolid F1 zamienia na kokpitMercedesa wyścigowej serii DTM.

 

F1: Gdzie leżą problemy BMW?

Kierowcy BMW Sauber Robert Kubica i Nick Heidfeld wyjaśnili, czemu nowy bolidnie jest tak szybki, jak zapowiadano. Model F1.08 wciąż wiele traci donajlepszych samochodów Formuły 1.

 

F1: Wojna szefów

Trwa walka dwóch najbardziej wpływowych postaci F1. Prezydent FIA MaxMosley od lat współpracował z biznesmenem Bernie'em Ecclestone'em iobaj twardo rządzili tym sportem. Po skandalu z udziałem Mosley'a zespołyzacierają ręce, bo "królowie" popadli w konflikt - czytamy wPrzeglądzie Sportowym.

 

F1: Groźba rozłamu jest bardzo poważna

FIA cofa obietnice, FOTA grozi stworzeniem własnych mistrzostw, a kierowcy sągotowi odejść z F1. Konflikt w Formule 1 jest coraz bardziej poważny.

 

F1: Nie będą mieli na czym jeździć

Japońska firma Bridgestone dostarczająca opony do bolidów Formuły 1wycofa się z F1. Czołowi dostawcy tacy jak Michelin, Goodyear czy Pirellirównież nie zamierzają angażować się w F1.

 

F1: Nowi w Formule 1

W przyszłym roku rywalizację urozmaicą cztery debiutujące teamy: CamposMeta, Manor GP, USF1 i Lotus. Przegląd Sportowy przedstawia krótkącharakterystykę każdego z nowych zespołów F1.

 

Wirtualna przejażdżka po polskim torze F1

W ostatni weekend listopada miała miejsce uroczysta premiera pierwszego wPolsce wirtualnego toru Formuły 1. LG Electronics, globalny i technologicznypartner F1 – organizator ogólnopolskiego plebiscytu na najlepsząlokalizację toru F1 w Polsce, przeniósł zwycięski projekt dowirtualnej rzeczywistości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017