Wyszukiwałeś:

fiat

. Znaleziono 5489 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fiat

Spróbuj też wyszukać: fiat punto fiat seicento fiat bravo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 5489 wszystkich):

Wspólne projekty Fiata i Forda w Tychach!

Podpisana została oficjalna umowa pomiędzy firmami Ford i Fiat Auto owspółpracy przy opracowywaniu i produkcji nowej generacji małychsamochodów na europejski rynek. Nowe modele będą produkowane wistniejącej fabryce Fiata w Tychach. Inżynierowie Forda będą pracowali wTychach nad rozwojem tego projektu.

 

Fiat Sedici: Włoch z japońskim rodowodem

Po niedawnym renesansie, włoska marka postanowiła poeksperymentować isprawdzić się na nowym gruncie. Krokiem ku temu był mariaż Fiata zjapońskim Suzuki, w wyniku którego powstał model Sedici, brat bliźniakSX4. Auto stworzone z myślą o ludziach aktywnych, reprezentujące całkiemnowy segment crossover.

 

Fiat Bravo: Powrót wg Fiata

Nie wiadomo, czy bardziej sentyment do nazwy, czy też niepowodzeniapoprzednika, czy może też oba naraz sprawiły, iż Fiat powrócił wsegmencie kompaktów z nowym Bravo. Jak wiadomo, z powrotami bywaróżnie, jednak w tym przypadku nadzieje włoskiego koncernu na sukcessą w pełni uzasadnione.

 

Fiat 500: Kult-mobil

Gdy debiutował w ubiegłym wieku na rynku we Włoszech, producent stawiałprzed nim jasny cel. Miał zmusić mieszkańców słonecznej Italii, abyci porzucili swoje zardzewiałe skutery Vespa oraz Piaggio i przesiedli się dojego ciasnego ale pełnego sentymentów wnętrza. Zanim firmowymksięgowym udało się podliczyć pierwsze wyniki sprzedaży, jego popularnośćzdążyła już się rozlać na całą zachodnią Europę. Teraz popięćdziesięciu latach powrócił, lecz ma przed sobą zupełnie innezadanie. Ożywić w sercach legendę poprzednika, łącząc ją z trendamiobecnej popkultury. W naszych testach bezapelacyjny hit ostatnich miesięcy -Fiat 500.

 

Fiat Auto Poland na plusie

Wzrost produkcji, sprzedaży, zysków oraz zatrudnienia - tak w wielkimskrócie można podsumować miniony rok w największej ze spółekGrupy Fiata w Polsce.

 

Fiat Croma: Włoski mix

We włoskiej kulturze dużą rolę odgrywa rodzina. Na północyEuropy  szukając rodzinnego samochodu pod uwagę bierze się przedewszystkim przedstawicieli segmentu van oraz SUV. W gamie Fiata ze świecąszukać odpowiedników tych dwóch segmentów. Na szczęściejest solidne kombi, które potrafi połączyć wygodę i uniwersalność wbardzo ładnym opakowaniu. Oto reaktywowany Fiat Croma po kosmetycznym liftingu.

 

"Fiat vez VAT" dla każdego

Fiat Auto Poland przygotował kolejną akcję promocyjną, polegającą naoferowaniu nowych samochodów marki Fiat w cenie pomniejszonej orównowartość podatku VAT.

 

Fiat 124 Abarth (1972 - 1974)

Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych Moto Nostalgia jużniebawem, rozpoczynamy więc cykl artykułów o autach, którebędzie można zobaczyć na własne oczy podczas majowej wystawy. Na początekFiat 124 Abarth.

 

Fiat 508 III S - Spider z Kresów

Przedstawiamy kolejny z zabytkowych modeli, jaki będzie można zobaczyćpodczas majowej wystawy Moto Nostalgia. Dziś Fiat 508 III S z nadwoziem typuroadster. Co ciekawe, nadwozie wykonano w 1937 r. w Stanisławowie na Kresach, anie w Carrozeria Ghia lub innej włoskiej firmie nadwoziowej.

 

Nie żyje Enrico Pavoni, Prezes Fiat Polska

W dniu wczorajszym, w Warszawie, po długiej chorobie zmarł Enrico Pavoni -Prezes Fiat Polska i Grupy Fiata w naszym kraju, a także architekt rozwojuprzemysłu motoryzacyjnego na naszym rynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017