Wyszukiwałeś:

filtry

. Znaleziono 1407 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: filtry

Spróbuj też wyszukać: filtry paliwa filtry golf III filtry kabinowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1407 wszystkich):

Z filtrem PMK2 Twintec w MAN-ie można na oszczędzić

Nowy Filtr cząstek stałych PMK2 Twintec zainstalowany w pojeździeciężarowym MAN to oszczędności na opłatach drogowych. Filtr to przedewszystkim niższe opłaty Toll Collect pobierane za poruszanie się poautostradach w Niemczech.

 

Filtr paliwa

Filtr paliwa zapobiega przedostaniu się zanieczyszczonego paliwa do układu. Rozróżniamy dwa rodzaje filtrów paliwa: w silniku benzynowym oraz w silniku diesla.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Filtr powietrza

Filtr powietrza jest to element dolotowy układu silnika spalinowego lub sprężarki. Jego zadaniem jest oczyszczać powietrze, które dostało się do układu z cząsteczek pyłu i innych zanieczyszczeń. Rozróżniamy filtry mokre i suche.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Filtr oleju

Element układu smarowania. Filtr oleju służy do oczyszczania oleju silnikowego z zanieczyszczeń powstałych podczas pracy oleju w silniku.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Będzie wsparcie dla Wytwórni Filtrów PZL Sędziszów

Jest decyzja Komisji Europejskiej wyrażająca zgodę na udzielenie pomocypublicznej na ratowanie dla Wytwórni Filtrów PZL SędziszówS.A. z siedzibą w Sędziszowie Małopolskim. Pomoc publiczna w formie pożyczkiw wysokości 4,0 mln zł zostanie wypłacona Spółce przez ARP S.A.niezwłocznie po podpisaniu wynegocjowanej wcześniej umowy oraz ustanowieniuprzez Spółkę zabezpieczeń na rzecz ARP S.A.

 

Wątek na forum: Filtry KIA

Filtry oryginalne do KIA to szajs. Filtr paliwa przepuszcza SYF aż do pompy na filterek w niej.( Ja zamontowałem dodatkowy filtr od ciągnika c -360 akurat) Filtr powietrza był niby czysty a we wnątrz znalazłem drobny piasek tu nie wiem co zrobić. Auto dużo pali, może są już rysy na cylindrach pr...

 

Wątek na forum: Filtr powietrza

Czy ktos moze mi powiedziec gdzie znajduja sie filtry powietrza tj,filtr pylkowy. ~asia

 

Wątek na forum: Filtry

Ostatnio spotkałem się z opinią że nie należy oszczędzać na filtrach są to nie tak drogie części więc należy kupować oryginały dobrych firm. Lecz ile w tym prawdy? Chcę w przyszłym tygodniu wymienić filtr paliwa, oleju, powietrza i zastanawiam się czy kupować oryginał czy może jakieś polskie zami...

 

Wątek na forum: filtr cząstek stałych C4

Ostatnio miałem awarię filtra FAP w C-4 HDI 1,6 ROK 2006 . Tak pokazywał komputer w aucie . Mechanik po podpięciu do komputera stwierdził , że uszkodzony jest filtr EGR . Po wymianie tegoż filtra dalej pokazuje w aucie błąd [ filtr FAP ] Mechanik stwierdził , że pomimo starań , aby przeczyści...

 

Oczyść klimat w kabinie

Zapchany filtr kabinowy to nie tylko zapach stęchlizny we wnętrzu i szybyparujące w mgnieniu oka. Wpływa także negatywnie na zdrowie pasażerówi bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Na jego wymianę wielu kierowcówdecyduje się jednak bardzo sporadycznie, choć powinni dokonywać tego minimumco rok!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017