Wyszukiwałeś:

filtry

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: filtry

Spróbuj też wyszukać: filtry paliwa filtry golf III filtry kabinowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Solarisy w Duesseldorfie

Firma Solaris Bus & Coach wygrała kolejny przetarg na dostawęniskopodłogowych autobusów miejskich do Niemiec. Producent z Bolechowa dokońca listopada br. zobowiązany jest dostarczyć do Duesseldorfu 21 sztukSolarisów Urbino 12.

 

Specjaliści branży filtracyjnej

W 2005 r. firma WIX-FILTRON sprzedała 27,5 mln sztuk filtrów osiągającprzychody ze sprzedaży na poziomie 231 mln złotych.

 

Wzmocniony Blaupunkt

Linia głośników GT i wzmacniaczy GTA Blaupunkta to produkty, które w swojejklasie cenowej odznaczają się bardzo dobrym brzmieniem. W styczniu na rynkupojawiły się nowe wzmacniacze, wyposażone w funkcję Direct Aux Imput orazodmłodzona gama dwunastu głośników.

 

Tenneco dostawcą Toyoty

Tenneco będzie wyłącznym dostawcą oryginalnych części serwisowych (OES)dla całej gamy samochodów marki Toyota z silnikiem wysokoprężnym,sprzedawanych na rynku europejskim. Tenneco z Rybnika zajmie się kontrolądostaw i produkcji dla Toyoty Motor Europe jeszcze w tym miesącu.

 

Bosch i Denso we Wrocławiu?

Bosch i Denso podpisali umowę o współpracy w zakresie budowy fabryki, którama byc zlokalizowana w Europie Środkowo-Wschodniej. Niemcy i Japończycyposzukując lokalizacji Wrocławiu.

 

Fabryka Boscha i Denso we Wrocławiu

Rząd wesprze inwestycję Boscha i Denso, które chcą zbudować fabrykęfiltrów do silników Diesla. Japońsko-niemieckie joint venture dostanie pomocna budowę we Wrocławiu fabryki wartej 60 mln EUR – informuje PulsBiznesu.

 

Wiosenna akcja Nissana

W dniach od 15 kwietnia do 15 maja w autoryzowanych salonach i serwisach markiNissan przeprowadzona zostanie specjalna akcja, w ramach której świadczonebędą usługi kontroli technicznej po obniżonych cenach.

 

Inwestycja Boscha i Denso

W ciągu dwóch lat w Mirkowie pod Wrocławiem powstanie fabryka produkującafiltry do samochodów z silnikami Diesla. Ich wytwarzaniem zajmie się spółkajoint venture Advanced Diesel Particulate Filtres sp. z o.o., którą powołałyBosch i Denso.

 

Master-Sport inwestuje w Gorlicach

Niemiecka firma Master-Sport Automobiltechnik, zajmująca się produkcjączęści zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego, już w połowie tego rokuzakończy inwestycję związaną z budową centrum produkcyjno-dystrybucyjnego wGorlicach.

 

Filtry do Diesla z Wrocławia

Już w maju tego roku w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej możerozpocząć inwestycję joint venture Boscha i Denso. Advanced DieselParticulate Filters ma produkować we Wrocławiu filtry do silnikówDiesla, przy których produkcji znajdzie pracę 250 osób.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017