Wyszukiwałeś:

flota

. Znaleziono 914 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: flota

Spróbuj też wyszukać: fleet pompa oleju renault premium 440 flota uzywane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 914 wszystkich):

Bezpieczna Flota

7 lutego, w siedzibie Banku Światowego, Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego opublikowało pierwszy w Polsce przewodnik "Bezpieczna Flota -standardy bezpieczeństwa w zarządzaniu samochodami służbowymi".

 

Znamy najlepszych w branży flotowej

Gala Fleet Awards Polska 2008 przeszła do historii. W warszawskim hotelu Westinpoznaliśmy najważniejszych graczy na polskim rynku flotowym. Uroczystośćzdominowała Toyota.

 

Focus liderem polskiego rynku CFM 2009

Mimo recesyjnej rzeczywistości wynajem długoterminowy na rynku polskim trzymasię dość mocno i, jak widać, jest bardziej odporny na gospodarczezawirowania niż inne sektory. Liderem polskiego rynku wynajmu długoterminowegozostała ponownie firma Masterlease.

 

Polskie floty po I półroczu 2010

Członkowie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów podsumowaliwyniki po dwóch kwartałach br. W stosunku do ubiegłego roku nastąpiłprzyrost liczby pojazdów o 7,72%, z czego najwięcej w sektorze fullservice leasing (FSL).

 

Kierunek: outsourcing flot

W ostatnich dniach do firm korzystających z outsourcingu dołączył ProvidentPolska. Lider w kredytach gotówkowych podpisał kontrakt na obsługęswojej floty liczącej 1.200 samochodów w ramach usługi Full ServiceLeasing z KBC Autolease.

 

Pokieruje flotą 30 tys. aut

Sławomir Wontrucki, dotychczasowy prezes LeasePlan Fleet Management Polska, od1 sierpnia br. został podwójnym prezesem - jest bowiem odpowiedzialny zakierowanie również czeskim oddziałem firmy.

 

Auto służbowe - zasady korzystania

Jakie jest najlepsze auto? Oczywiście służbowe! Samochód służbowy todzisiaj standard na wielu stanowiskach. Jest narzędziem pracy, benefitem,wartością powierzaną przez pracodawcę. Jak jednak motywowaćpracowników do bezpiecznej jazdy, jak zapobiegać niedbalstwu inadmiernemu zużyciu samochodów?

 

10 lat LeasePlan w Polsce

LeasePlan Fleet Management obchodzi w tym roku 10-lecie działalności napolskim rynku. W tym czasie firma wywalczyła sobie stałe miejsce w ścisłejczołówce sektora CFM. Obenie we flotach firmy jeżdzi już przeszło 16tys. samochodów, we flotach ponad 600 klientów.

 

BMW wchodzi mocniej w branżę leasingu

Wchodząca w skład Grupy BMW, międzynarodowa, wielomarkowa firma Alphabet,zajmująca się zarządzaniem flotą, umocni swoją pozycję na europejskimrynku dzięki nabyciu ING Car Lease. Kwota zakupu to 673 miliony euro.Transakcja ma zostać sfinalizowana w czwartym kwartale br., po uzyskaniu zgodyorganów regulacyjnych.

 

Wątek na forum: Branża leasingowa zagrożona

CFM polega głównie na zarządzaniu flotą, a nie wyłącznie na ich finansowaniu. Kupiłem BMW, które miało 1/2 roku kiedy je kupowałem EFL nie miał problemu, żeby zaproponować dobre warunki leasingowe. Ruszcie głowami, to dacie radę ~do CFM

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017