Wyszukiwałeś:

forum

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: forum

Spróbuj też wyszukać: forum citroen c5 forum opel vecra c Forum Smart

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

II Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze

Przez dwa dni, 7-8 listopada we Wrocławiu odbywa się drugie Polsko-SaksońskieForum Gospodarcze. Zorganizowane forum ma stanowić platformę do rozmowy omożliwościach rozwoju wzajemnej współpracy gospodarczej.

 

Grupa Behr szuka poddostawców

PAIiIZ oraz Śląskie Centrum Obsługi Inwestora zorganizowały specjalne ForumPoddostawców. Podczas spotkania niemiecka firma Behr poszukiwała kooperantów.

 

PLM Automotive Forum

Firma KS Automotive, dostawca rozwiązań inżynierskich dla przemysłumotoryzacyjnego zaprasza na trzecią już edycję PLM Automotive Forum.Tegoroczne forum poświęcone kooperacji w przemyśle motoryzacyjnym irozwiązaniom PLM wspomagającym prace inżynierskie odbędzie się w dniach26-27 października 2006 w Wiśle. Mojeauto.pl objęło patronat medialny nawydarzeniem.

 

Brytyjsko-Polskie Forum Branży Motoryzacyjnej

Brytyjsko-Polskie Forum Branży Motoryzacyjnej odbędzie się 15 lutego wKatowicach, centrum polskiej branży motoryzacyjnej. Forum łączy możliwośćzdobycia praktycznej wiedzy o globalnym rynku motoryzacyjnym, szczególnie wWielkiej Brytanii z możliwością nawiązania bezpośrednich kontaktów zpotencjalnymi partnerami biznesowymi.

 

11. Forum Gazowe 2007

W dniach 8-9 marca w Warszawie odbędzie się 11. już edycja Forum Gazowego.Jest to zdecydowanie najważniejsze coroczne spotkanie branży LPG, CNG i LNG wPolsce i Europie oraz jedno z najważniejszych na świecie.

 

Rodzinne Forum Nissana

Duży, komfortowy, z przestronnym wnętrzem - taki jest najnowszy prototypNissana o nazwie Forum. Jego premiera odbędzie się już podczas styczniowychtargów w Detroit.

 

XVIII Forum Izby Projektowania Budowlanego

W połowie kwietnia bieżącego roku w Warszawie miało miejsce XVIII Forum IzbyProjektowania Budowlanego. Zebrani inżynierowie i przedstawiciel MinisterstwaInfrastruktury rozmawiali o propozycjach zmian w prawie dotyczącym inwestycji.

 

IV Forum Wymiany Doświadczeń Branży Automotive

W dniach 9 i 10 września bieżącego roku w Wiśle odbyło się już po razczwarty Forum Wymiany Doświadczeń Branży Automotive, organizowane przez TUVNORD. W tym roku spotkanie odbyło się pod hasłem: Metody i narzędzia -drogowskazem dla branży Automotive.

 

Świat według MAN'a

Firma MAN Nutzfahrzeuge otworzyła w Monachium nowe Forum MAN. Wraz znowoczesnym kompleksem budynków powstał wyjątkowy świat doznańzwiązanych z pojazdami użytkowymi. Forum MAN łączy pod jednym dachemBranżowe Centrum Kompetencyjne, Centrum Obsługi Klienta oraz Świat Marki MAN.

 

Forum Transportu Drogowego zaakceptowało projekt ustawy antykryzysowej

W dniu wczorajszym, tj. 13 lipca, przedstawiciele przewoźnikówdrogowych, skupieni w Forum Transportu Drogowego zaakceptowali projekt ustawyantykryzysowej. Ustawa ta stanowi realizację pierwszej części porozumienia,zawartego drugiego czerwca między przewoźnikami, Ministerstwem Infrastrukturyoraz Sejmową Komisją Infrastruktury. Przewodniczący Komisji InfrastrukturyStanisław Żmijan, podczas posiedzenia FTD zobowiązał się, że dokument tenwpłynie do Sejmu jako projekt poselski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017