Wyszukiwałeś:

fotoradar-miejsce

. Znaleziono 80 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fotoradar-miejsce

Spróbuj też wyszukać: fotoradar-karwin Kochanowice bielkówko

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

Wątek na forum: Koniec bezkarności kierowców!

Fotoradary - temat rzeka :-) Niektórzy je traktują jako skarbonka i zasilenie budżetu policji (choć pieniądze z mandatów chyba nie idą w ogóle na policję jako taką) a inni jako bardzo potrzebne urządzenia. Według mnie jeśli fotoradar jest widoczny a dodatkowo dobrze oznakowany to przyczynia ...

 

Szykują się zmiany w fotoradarach

Grzywna za niewskazanie kierowcy uwiecznionego przez fotoradar, wydłużenieokresu ukarania sprawcy wykroczenia, utworzenie utworzenie systemuautomatycznego nadzoru nad ruchem drogowym - to najważniejsze zmiany w kolejnejnowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym. To już drugie podejście do tychpropozycji.

 

Co 6 km fotoradar

Podróżowanie po Polsce nie należy do przyjemności. Zmiany w siecifotoradarów mogą doprowadzić do tego, że kierowcy poruszający się popolskich drogach mogą liczyć na wiele "niespodzianek". Jeślipolicja i straż miejska zamiast usunąć puste maszty, zacznie uzbrajać je wfotoradary, koszty podróży po polskich drogach wzrosną nawet o kilkatysięcy złotych.

 

Już od piątku zmiany w fotoradarach

Już od 1 lipca, czyli od najbliższego piątku wchodzą w życie zmianydotyczące sieci fotoradarów w naszym kraju. Z dróg majązniknąć atrapy fotoradarów, a te pozostałe mają być wyraźnieoznakowane i widoczne. Przejęcie wszystkich tych urządzeń przez InspekcjęTransportu Drogowego spowoduje natomiast nieuchronność kar dlaprzekraczających dozwolone prędkości.

 

Przybędzie 300 nowych fotoradarów

Już wkrótce na drogach w całym kraju pojawi się ponad 300 nowychfotoradarów. A wszystko dla naszego bezpieczeństwa. Czy jednakobecność dużej liczby urządzeń monitorujących prędkość pojazdówzmniejszy liczbę wypadków? Statystyka wcale tego nie potwierdza.

 

Nie unikniesz zagranicznych mandatów

Łamanie przepisów drogowych po przekroczeniu granicy Polski częstouchodzi nam bezkarnie, mimo np. uwiecznienia naszego wykroczenia przezfotoradar. Jednak niebawem ma się to zmienić. Unia wymusiła na państwachczłonkowskich zmiany w prawie i już od listopada policja z innychkrajów będzie mogła łatwo ustalić dane sprawcy wykroczenia.

 

Będzie audyt fotoradarów

Już niebawem wejdzie w życie znowelizowane rozporządzenie w sprawiewarunków lokalizacji, sposobu oznakowania i dokonywania pomiarówprzez urządzenia rejestrujące. Wprowadza ono między innymi cykliczny audytlokalizacji fotoradarów.

 

Posłowie zadecydują, co z fotoradarami i wpływami z mandatów

Najbliższe posiedzenie Sejmu RP może zdominować debata nt. fotoradarówi wpływów z mandatów uzyskiwanych za pośrednictwem urządzeńrejestrujących prędkość. Odbędą się bowiem pierwsze czytania aż czterechprojektów ustaw zmieniających przepisy w tym obszarze.

 

Nie tylko prędkość jest powodem wypadków

Najwyższa Izba Kontroli przyjrzała się bezpieczeństwu na polskich drogach.Nie jest najlepiej, stąd szereg wniosków, które mają poprawićsytuację. M.in. pozbawienie straży miejskich możliwości korzystania zmobilnych fotoradarów, włączenie ITD do policji, dalsza rozbudowadróg szybkiego ruchu czy doposażenie drogówek w lepszy sprzęt.

 

Szykują zmiany w fotoradach i mandatach za nadmierną prędkość

Na najbliższym posiedzeniu Sejmu odbędzie się pierwsze czytanie poselskiegoprojektu nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym, który wprowadza m.in.zmiany w karaniu za wykroczenia ujawnione przez fotoradar czy w wysokościmandatów za przekroczenie prędkości.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017