Wyszukiwałeś:

golf

. Znaleziono 367 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: golf

Spróbuj też wyszukać: golf IV golf 3 golf V

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 367 wszystkich):

Volkswagen Golf Plus: Więcej niż Golf

Volkswagen Golf Plus to nie jest typowy minivan zbudowany na bazie modelukompaktowego, jaki dość często jest oferowany przez różne koncerny.Takim autem w gamie niemieckiej marki jest bowiem Touran.

 

Będzie Golf Kombi!

Niemiecki producent samochodów z Wolfsburgu dokonuje najprawdopodobniejostatnich poprawek w modelu, którego wejście na rynek oczekiwane jest przezwiele osób. Według nieoficjalnych informacji Volkswagen Golf Kombi pojawi sięw sprzedaży już w połowie 2007 roku.

 

Golf, Golf Plus i Touran z usterkami

Tym razem akcją serwisową zostaną objęte trzy modele marki Volkswagen -Golf, Golf Plus oraz Touran - wyposażone w silniki wysokoprężne 2.0 TDI zmanualną sześciobiegową skrzynią biegów.

 

Golf Pirelli powróci

Włoska stylistyka i niemiecka technologia - taka kombinacja zawsze wróżyładobrze, szczególnie jeśli mowa o branży motoryzacyjnej. Czy Volkswagen GolfGTI Pirelli, który pojawi się na rynku ponownie po 25 latach, będzierównież ucieleśnieniem sukcesu?

 

Golf GT Sport

Volkswagen połączy dwie oferowane obecnie wersje Golfa - GT oraz Sport w jedenmodel - Golf GT Sport. Auto to ma być namiastką sportowego Golfa GTI.

 

Golf GT Sport z TSI i DSG nagrodzony

Volkswagen Golf GT Sport wyposażony w 170-konny silnik TSI współpracujący zprzekładnią DSG został wyróżniony główną nagrodą w konkursie nanajbardziej innowacyjne rozwiązanie technologiczne, jaka przyznawana jestpodczas targów motoryzacyjnych w Barcelonie.

 

Volkswagen Golf Variant

Na rynku niemieckim jest wzorem auta firmowego i znajdziemy go w setkach flot. Unas też by był, ale najczęściej spotykamy go w polskich oddziałachniemieckich firm. Największy w historii Golf Variant ma mnóstwo zalet itylko dwie wady.

 

Volkswagen Golf po raz szósty + [VIDEO]

Bez wątpienia Volkswagen Golf to kawał motoryzacyjnej historii nakółkach. Od 1974 roku, kiedy po raz pierwszy na europejskim rynkupojawił się ten kompakt, aż do teraz wyprodukowano 26 milionówegzemplarzy. Dla jednych osób był on początkiem motoryzacyjnejprzygody, inni pokonywali nim setki tysiące kilometrów. Szóstageneracja debiutuje właśnie teraz i tak jak każda poprzednia - przynosi nowezmiany.

 

Volkswagen Golf VI: Szóste wcielenie sukcesu

Skoro coś jest dobre, to po co to zmieniać. Taka myśl zapewne towarzyszyłaprojektantom Volkswagena podczas tworzenia szóstej już generacjinajbardziej popularnego modelu wśród Europejczyków. Dlatego teżnie powinno dziwić, iż Golf VI to w zasadzie ulepszona wersja poprzednika,niż jakaś bardziej radykalna zmiana.

 

Golf z wielkim bagażnikiem

Choć może nie stanowi bardzo dużego udziału w łącznej sprzedaży, to niebyłoby tak wielkiego sukcesu Golfa bez wersji kombi (Variant). Większaprzestrzeń bagażowa, jedna z największych w tym segmencie, to atut,który jest szczególnie ważny dla osób przewożących cojakiś czas większą ilość bagażu. Do Polski wjechał właśnie VolkswagenGolf VI w wersji Variant.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017