Wyszukiwałeś:

miejskie

. Znaleziono 1416 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: miejskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1221 wszystkich):

Ford Fusion: Mieszaniec

Każdy producent stara się stworzyć taki model, który zapoczątkowałbynową jakość. Tak było też z pewnością przy projektowaniu Forda Fusiona,którego określono jako miejskie auto dla aktywnych osób (UrbanActivity Vehicle).

 

Prace na gdańskim Podwalu Grodzkim

15 lipca 2006 roku rozpoczęła się największa w ostatnich latach inwestycjadrogowa w Gdańsku - przebudowa Podwala Grodzkiego i Wałów Jagiellońskich. Potrzech tygodniach trwania remontu prace idą zgodnie z harmonogramem - zapewniaUM Gdańsk. Wartość całkowita projektu to blisko 32,7 mln zł, z czegodofinansowanie z UE w ramach SPOT wynosi ponad 22,7 mln zł. Prace potrwają dogrudnia 2007 roku.

 

Częstochowa: ponad 600 mln zł na inwestycje

Ponad 600 mln zł zostanie przeznaczonych na inwestycje związane z poprawączęstochowskiej infrastruktury w latach 2007 - 2013. Planowane są m.in.budowy nowych i modernizacje już istniejących połączeń drogowych, budowanowej linii tramwajowej oraz odnowienie części śródmieścia i okolic JasnejGóry.

 

Trwają remonty w Gdańsku

Mija pół roku od rozpoczęcia remontu Podwala Grodzkiego i WałówJagiellońskich w Gdańsku. W połowie grudnia 2006 roku oddano do użytkunitkę biegnącą w stronę Wrzeszcza i przywrócono wyjazd z ulicyRajskiej. Obecnie trwają prace na jezdni prowadzącej w stronę Warszawy iŁodzi. Remontem objęto też węzeł Hucisko, wraz z torowiskiem tramwajowym.

 

Nowoczesne Rondo Mogilskie

Dwupoziomowa komunikacja, linia szybkiego tramwaju, autobusy i samochody naulicach bez dziur, nowocześnie rozwiązane skrzyżowania, wiadukty, windy,podziemne tunele, odrestaurowany fort. Tak pod koniec maja 2008 roku będziewyglądało nowe rondo Mogilskie, które stanie się jednym znajważniejszych i najnowocześniejszych odcinków na linii KrakowskiegoSzybkiego Tramwaju.

 

Czy można nie płacić mandatów?

W większych miastach Polski władze samorządowe masowo wyposażają strażemiejskie w foto-radary. Urządzenia pracują „pełną parą“ -wykonują dziennie setki, tysiące zdjęć. Tylko czy legalnie?

 

Dopłaty do aut korzystne dla motoryzacji

Z początkiem roku niektóre kraje UE uruchomiły systemy dopłat zazłomowanie starych i zakup nowych aut. Okazuje się, że dzięki temu w EuropieŚrodkowo-Wschodniej wzrost produkcji odnotowują m.in. Dacia i Skoda a w Polsce- Fiat Auto Poland i VW Poznań. Wzrost produkcji widzą równieżniektórzy dostawcy eksportując części i komponenty do europejskichfabryk produkujących auta miejskie.

 

Czy straże miejskie powinny karać kierowców?

Ruch Palikota wpadł na pomysł, by pozbawić straże miejskie (gminne) prawa dokarania kierowców za wykroczenia drogowe. Powstał nawet stosowny projektnowelizacji przepisów. Czy jednak mają one szanse wejścia w życie,skoro negatywnie oceniają je nie tylko sami strażnicy, ale także rząd orazresort spraw wewnętrznych?

 

Straż miejska może używać stacjonarnych fotoradarów

Batalia o używanie bądź nie stacjonarnych fotoradarów przez strażemiejskie oraz gminne przybrała niekorzystny obrót dla kierowców.Sąd Najwyższy uznał bowiem, że obowiązujące w naszym kraju przepisy niezabraniają używania przez te instytucje stacjonarnych urządzeńrejestrujących.

 

Straże miejskie bez fotoradarów. Posłowie z mandatami

Premier Ewa Kopacz zapowiedziała wprowadzenie dość radykalnych zmian. Strażemiejskie stracą prawo do wykorzystywania mobilnych fotoradarów, zaśposłowie będą płacić mandaty za wykroczenia drogowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018