Wyszukiwałeś:

muzyka

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: muzyka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Hyundai Sonata: Sonata jak Santana

Hyundai Sonata trafił do redakcyjnego testu mojeauto.pl w zaledwie kilkatygodni po jego oficjalnej premierze. Tym, bardziej czekaliśmy na pierwszejazdy próbne autem, którym koreański producent wraca po rokunieobecności do...

 

Wzmocniony Blaupunkt

Linia głośników GT i wzmacniaczy GTA Blaupunkta to produkty, które w swojejklasie cenowej odznaczają się bardzo dobrym brzmieniem. W styczniu na rynkupojawiły się nowe wzmacniacze, wyposażone w funkcję Direct Aux Imput orazodmłodzona gama dwunastu głośników.

 

Interaktywna nawigacja

Amerykańska firma Johnson Control zaczęła współpracę z producentemnawigacji satelitarnej marki TomTom w kierunku stworzenia nowoczesnego ibardziej interaktywnego urządzenia pomagającego w eksploracji nieznanych namokolic, a zarazem ułatwiającego życie.

 

Renault Laguna: Typ niepozorny

Wielu fanów motoryzacji traktuje modele pochodzące z kraju nad Sekwanąz dość dużą dozą sceptycyzmu. To prawda, że niektóre przypadkisobie na to zasłużyły. Niektóre jednak nie. Podobnie ma się sprawa codo Renault Laguny. Druga generacja przed face-liftingiem poprzez swojąawaryjność znalazła wielu wrogów. Poprawiona wersja pracuje bardzomocno na lepsze noty. Do naszej redakcji trafiła niepozorna wersja tego auta,której potencjał został oznaczony znaczkiem GT i spojlerem na tylnejklapie.

 

Renault Master: Po prostu Master

Renault, starając sie wzmocnić swoją pozycje na rynku aut użytkowych,systematycznie i z powodzeniem wprowadza zmodernizowane wersje istniejącychjuż modeli.

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Jakiej muzy najchętniej słuchamy za kółkiem?

Pop, rock, a może bardziej ambitne jazz bądź muzyka klasyczna? A może jednakwyłącznie muzyka emitowana przez stacje radiowe? Jakiej muzyki najchętniejsłuchamy podczas jazdy samochodem - w długich podróżach oraz gdydojeżdżamy w korkach do naszej pracy?

 

Głośna muzyka jest niebezpieczna!

Prowadzenie auta i jednoczesne słuchanie muzyki przez słuchawki możespowodować, że kierowca nie usłyszy odgłosu nagłego hamowania wydawanegoprzez inny pojazd czy nadjeżdżającego pociągu. Podobnie jak głośneodtwarzanie muzyki w aucie, używanie słuchawek podczas prowadzenia pojazdujest sprzeczne z zasadami bezpiecznej jazdy i może prowadzić dowypadków.

 

Mistrzowskie zagranie Nissana!

Nissan na swoim Twitterze opublikował dwa zdjęcia przedstawiające GT-Ra wbardzo specyficznym malowaniu. Auto to propozycja dla producenta muzycznego.

 

Rusza trzecia edycja Skoda Auto Muzyka

Właśnie rusza konkurs muzyczny Skoda Auto Muzyka, w którym wybieramynajlepszą muzykę do jazdy samochodem. O tym, co warto słuchać, zadecydująwspólnie z internautami Maria Sadowska, Katarzyna Nosowska, Tomson iBaron oraz Dawid Podsiadło.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018