Wyszukiwałeś:

oc

. Znaleziono 661 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oc

Spróbuj też wyszukać: oc i Ac oc i Acalert(1) oc i Ac2cd4351bc785cad0

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 416 wszystkich):

Brak polisy OC nie będzie karany

Kolejną, dość radykalną zmianę w przepisach ustawy Prawo o ruchu drogowym wostatnim czasie wprowadzili nasi posłowie. Tym razem przyszedł czas nalikwidację konieczności posiadania przy sobie polisy potwierdzającej zawarcieumowy ubezpieczenia OC.

 

OC wcale nie musi być droższe

Podniesienie sum gwarancyjnych do poziomów akceptowanych przez UnięEuropejską wcale nie musi skutkować podwyżkami cen OC. Jak twierdząniektórzy eksperci, podwyżki będą raczej efektem wcześniejszej ostrejrywalizacji pomiędzy towarzystwami ubezpieczeniowymi.

 

Koniec podwójnego OC

Jest duża szansa, iż już niedługo zniknie problem podwójnegoubezpieczenia OC, z którym spotkało się w swojej motoryzacyjnejkarierze już wielu polskich kierowców. Ministerstwo Finansówprzygotowało bowiem projekt nowelizacji ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowychregulujący tę kwestię.

 

Zmiana zasad wypowiadania OC

Już w lutym zaczną obowiązywać nowe zasady wypowiadania umówubezpieczenia OC komunikacyjnego w odniesieniu do wszystkich zawartych polis.Niby kierowcy mają mieć łatwiej, ale jednocześnie zwiększa się ryzykozakupu samochodu z nieaktualną polisą. A coraz bardziej gęsta sieć wyłapujewłaścicieli pojazdów, którzy nie dotrzymują obowiązku zawarciaumowy OC.

 

Młodzi częściej jeżdżą bez OC

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny przygotował zestawienie, z któregomożemy się dowiedzieć, w jakich województwach najczęściej dochodzido kolizji z nieubezpieczonym pojazdem. Niepokojący jest również fakt,że mężczyźni w wieku do 25 lat nie mają ważnej polisy OC aż czterokrotnieczęściej niż wynosi średnia dla całego kraju.

 

Co Ty wiesz o OC?

Kto może sprawdzić, czy pojazd ma OC? Co się dzieje w przypadku braku polisy?Czy konieczne jest posiadanie tego ubezpieczenia, jeśli niesprawny pojazd stoiw garażu? I wreszcie, co nam grozi, jeśli prowadzimy cudze auto bezwykupionego OC? Na te oraz inne najczęściej pojawiające się pytania dot.polis OC odpowiada UFG.

 

OC samochodowe - podsumowanie roku

Miniony rok, jak zresztą i wcześniejsze lata, charakteryzował sięróżnicami cen polis OC na samochód w zależności od miejscazamieszkania, firmy ubezpieczeniowej, jak i dnia zawarcia ubezpieczenia.Różnice cenowe momentami były bardzo duże. Zobacz, kto miałszczęście i zapłacił niewiele za OC do swojego auta, a kto pecha i musiałgłębiej sięgnąć do swojego portfela.

 

Oni jeżdżą bez OC

Kolizja z udziałem samochodu bez ważnego ubezpieczenia OC rodzi komplikacje zodzyskaniem odszkodowania. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny przygotowałzestawienie, z którego możemy się dowiedzieć, gdzie ryzyko kolizji znieubezpieczonym pojazdem jest największe.

 

Ubezpieczenie OC - obowiązek, kontrola i kary

Obowiązkowe komunikacyjne ubezpieczenie OC to ważny element związany ściślez posiadaniem samochodu. Każdy bez wyjątku musi mieć ważną polisę OC.Inaczej grożą poważne kary.

 

Jazda bez OC coraz bardziej ryzykowna

Jazda bez ważnej polisy OC coraz bardziej przypomina grę w rosyjską ruletkę.Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny namierza coraz więcej kierowców,którzy ignorują ten obowiązek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018