Wyszukiwałeś:

tor X

kartingowy X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tor kartingowy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Targi w Paryżu wystartowały

Mondial de l'Automobile, jedna z największych wystaw w branży motoryzacyjnejnie tylko na Starym Kontynencie, rozpoczął się właśnie dniami prasowymi(2-3 października). Nie zabraknie na nich również przedstawicielamojeauto.pl. Od soboty zaś hale wystawowe będą otwarte dla zwiedzających izamkną się dopiero 19 października.

 

Największy tor kartingowy w Polsce oficjalnie otwarty

W sobotę 6 marca miało miejsce oficjalne otwarcie największego w Polsce ijednego z największych w Europie halowych torów kartingowych. RacingCenter mieszczący się w Warszawie, przy ul. Modularnej 3a, ma byćnajwiększą w stolicy i kraju frajdą dla pasjonatów wyścigówgokartowych.

 

Polski Race of Champions

W Szczecinie na terenie Silver Hotel & Gokart Center już 3 grudnia będziemiała miejsce rywalizacja najlepszych polskich kierowców rajdowych orazwyścigowych. Impreza pod hasłem "Lotto Wyścig Mistrzów: Rajdowcyvs. Wyścigowcy" odbędzie się na określanym za najlepszy amatorskihalowy tor kartingowy w Europie Silver Gokart Center.

 

Gokarty ? naturalny początek motoryzacyjnej pasji!

Karting staje się coraz bardziej popularnym sportem. Kształtuje właściwezachowania kierowców i jest kuźnią talentów przyszłychmistrzów Formuły 1. Dodatkowo, umiejętności zdobyte podczas zabawy natorze przekładają się później na bezpieczną jazdę samochodem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tor kartingowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018