Wyszukiwałeś:

inwestycje

. Znaleziono 2256 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje

Spróbuj też wyszukać: inwestycje motoryzacyjne obwodnica Pabianic obwodnica kołobrzeg s6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2256 wszystkich):

Miliardowe plany w mazowieckim

Warszawski oddział GDDKiA w 2006 roku na budowę, rozbudowę oraz utrzymanieinfrastruktury drogowej zamierza wydać łącznie ponad 1.718 mln zł. Dlaporównania w 2005 roku inwestycje zamknęły się kwotą 654,2 mln zł.

 

Inwestycje japońskie w Polsce

Znaczenie inwestycji japońskich dla wzrostu konkurencyjności polskiejgospodarki oraz zwiększenie zainteresowania inwestorów japońskich polskąofertą inwestycyjną zostały zaprezentowane podczas konferencji zorganizowanejprzez PAIiIZ - "Inwestycje japońskie - szanse, sukcesy i wyzwania".

 

Bedą nowe inwestycje w motoryzacji

„W ostatnich miesiącach obserwujemy w Polsce bardzo duży wzrost dynamikiinwestycji zagranicznych. Obecnie prowadzimy rozmowy z trzydziestoma kolejnymiinwestorami” – powiedział wiceminister gospodarki AndrzejKaczmarek.

 

Rekordowe inwestycje w specjalnych strefach

W 2006 roku do specjalnych stref ekonomicznych w Polsce trafiło ponad 9 mld złinwestycji, dzięki którym powstanie ponad 31 tys. miejsc pracy. Boominwestycyjny przeżywa większość spośród 14 polskich stref, ale od kilkulat firmy najchętniej wybierają strefy wałbrzyską i katowicką. Przebojemubiegłego roku stały się inwestycje japońskich firm, niemal bez wyjątkulokowane w SSE.

 

Przyroda kontra inwestycje drogowe

W latach 2007–2013 Polska ma dostać na budowę dróg i liniikolejowych ponad 19 mld euro dotacji unijnych. Jednak ze względu na ochronęśrodowiska Unia może zablokować dotacje z funduszy na inwestycje. Wedługszacunków ekologów mogą być problemy z realizacją 95 proc.projektów infrastrukturalnych.

 

Kolejne inwestycje ArcelorMittal

Spółka ArcelorMittal Poland zapowiada kolejne inwestycje w krakowskimoddziale. Poprzednie inwestycje wyniosły blisko 3 miliardy złotych. Obecniejedną z najważniejszych inwestycji jest modernizacja walcowni zimnej.

 

Inwestycje motoryzacyjne w Nowej Soli

Dwie niemieckie firmy rozpoczęły swoje nowe inwestycje na terenie nowosolskiejpodstrefy Kostrzyńsko – Słubickiej Strefy Ekonomicznej. Obie firmy,Gedia Assembly Poland oraz Utescheny Polska zajmą się produkcją części dlaprzemysłu motoryzacyjnego.

 

Inwestycje w infrastrukturę złagodzą kryzys

10 marca bieżącego roku w Warszawie odbyła się debata, która miałapomóc w szukaniu odpowiedzi na pytanie, czy inwestycje w infrastrukturętransportową mogą złagodzić skutki kryzysu. Aby było to możliwe, trzebazmobilizować do działania zarówno administrację publiczną, jak ipotencjalnych wykonawców.

 

Zmiany w strefach = nowe inwestycje

Zwiększenie zatrudnienia i nowe inwestycje w granicach mieleckiej ikamiennogórskiej SSE to najważniejsze cele rozporządzeń zmieniającychobszar tych stref.

 

Audi zapowiada ogromne inwestycje

Audi na lata 2010 - 2012 przewiduje inwestycje w wysokości 7,3 miliarda euro.Plan dotyczy zarówno rozwój nowych technologii jak i wprowadzenienowych modeli.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017