Wyszukiwałeś:

kia

. Znaleziono 579 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kia

Spróbuj też wyszukać: kia ceed kia sportage kia sorento

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 579 wszystkich):

Kia Rio: Kia w rytmie Rio

Południowokoreańska Kia to najszybciej obecnie rozwijająca się markasamochodowa w Europie. Z pewnością spora w tym zasługa stosunkowo nowej KiiRio, która na naszym rynku dostępna jest od czerwca.

 

Kia w Genewie

Na wystawie samochodowej w Genewie Kia Motors zaprezentuje trzy nowości.Będzie to całkowicie nowa Kia Carnival, zmodyfikowana Kia Sorento orazutrzymywany jeszcze w tajemnicy koncept.

 

Puchar Kia Picanto - podsumowanie sezonu

Dwa tygodnie temu ostatni wyścig zakończył pierwszy sezon Kia Picanto Cup.Umilkły silniki, stopniowo opadają emocje, zaczyna się czas ocen, analiz,podsumowań i przygotowań do kolejnej batalii.

 

Kia Carens: Czarny koń mini-MPV?

Kwestią bezdyskusyjną pozostaje fakt, że liderami segmentu małych MPV odwielu lat pozostają auta europejskich producentów. Scenic, Zafira czyTouran na stałe wpisały się już w rankingi popularności. Historia potrafijednak płatać figle, a biorąc pod lupę klasę MPV "nieeuropejskim"wyjątkiem już w niedługim czasie może okazać się Kia Carens.

 

Puchar Kia cee'd potwierdzony

W najbliższych dniach pierwsi kierowcy nowego Pucharu pro_cee'da będąodbierali swoje samochody. Lista uczestników najnowszego sportowegoprzedsięwzięcia KIA Motors Polska nie jest jeszcze zamknięta, kierowcywyścigowi wciąż jeszcze mają szansę wziąć udział w bardzo atrakcyjnymcyklu wyścigów.

 

II zlot klubu Kia 4x4

W dniach 18-20 kwietnia 2008 odbędzie się drugi już zlot członkówklubu Kia 4x4. Tym razem miłośnicy off roadu spotkają się w Giżycku naMazurach.

 

Rusza puchar Kia cee'd i Kia Picanto! + [video]

Już dziś zawodniczki i zawodnicy startujący w serii wyścigówmarkowych KIA LOTOS Cup rozpoczną rywalizację o zwycięstwo już nie tylko wPicanto LOTOS Cup, ale także w cee`d LOTOS Cup. Pierwsza runda odbędzie sięna torze Hungaroring koło Budapesztu.

 

Samochody KIA dla ADAC

KIA Motors Corporation i ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club)poinformowały o zawarciu porozumienia o współpracy. Począwszy od 1kwietnia 2009 KIA Motors staje się dla ADAC „Głównym Partnerem wzakresie szkoleń n/t Bezpieczeństwa Drogowego” oraz wyłącznymdostawcą 200 pojazdów treningowych.

 

Kia LOTOS Cup 2009 - zapowiedź

Już za niespełna 3 tygodnie na torze Hungaroring odbędzie się pierwszategoroczna runda wyścigów markowych Kia LOTOS Cup. Kierowcy wsamochodach Kia Picanto i Kia cee`d rozpoczną rywalizację o tytułymistrzowskie i zwycięstwa w pucharach Picanto LOTOS Cup i cee`d LOTOS Cup.

 

Kia Venga: Rozmiar B+ [VIDEO]

Pomiędzy segmentem aut małych reprezentowanych przez Rio i kompaktówgdzie znajdziemy model cee'd, Kia znalazła miejsce, aby w swojej ofercieupchać jeszcze jeden samochód. Kia Venga to auto, które zniewielkich rozmiarów zewnętrznych ma wygospodarować jak najwięcejprzestrzeni w swoim wnętrzu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017