Wyszukiwałeś:

mazda

. Znaleziono 2385 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazda

Spróbuj też wyszukać: mazda 6 mazda 2 mazda 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2385 wszystkich):

Mazda wraca do Polski!

"Mamy obecnie idealny moment, by ponownie stworzyć w Polsce siećsprzedaży naszych samochodów" - te słowa Jamesa Muira, prezesa MazdaMotor Europe, z całą pewnością ucieszą niejednego kierowcę czy fanamotoryzacji. Po trzech latach nieobecności na polski rynek powróci oficjalneprzedstawicielstwo japońskiej marki Mazda!

 

Mazda 3: Dynamika i elegancja

Elegancki styl czy może jednak sportowy charakter? Przed takim dylematemczęsto stają producenci przed stworzeniem nowego modelu. A może zerwać z tymutartym schematem i spróbować połączyć jedno z drugim? Propozycjakusząca, ale czy łatwa do wykonania? Wydaję się, że taką właśniepróbę podjęła Mazda wraz z wprowadzeniem na rynek drugiej generacji"trójki".

 

Mazda CX-7: Definicja crossovera

Choć o crossoverach zwykło się mawiać, iż stanowią połączenie kilku klassamochodów, to jednak najbliżej jest im do aut pokroju SUV-ów,czyli takich, którymi nie strach zjechać z utwardzonej drogi. Jakiejednak są naprawdę crossovery? Postanowiliśmy to sprawdzić na przykładzieMazdy CX-7, jednego z najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli tego nurtu,jaki jest obecnie dostępny na rynku.

 

Mazda 3: Gaśnie i ogląda się za siebie

Systemy elektroniczne coraz częściej wspomagają kierowcę w codziennejjeździe, dbając o to, by było i bardziej ekologicznie, i przede wszystkimbezpieczniej. Dwoma takimi nowatorskimi wciąż rozwiązaniami - układem i-stoporaz RVM - Mazda chce jeszcze dodatkowo zwiększyć zainteresowanie swoją"trójką".

 

Mazda 3 MPS: Mazda Potrafi Szybko

Przez zdecydowanie większy czas swojej aktywności zawodowej, japońscyinżynierowie pochłonięci są budowaniem aut hybrydowych. W weekendy mająjednak chwilkę aby uciec od jakże chwytliwego obecnie tematu oszczędności .I dobrze, bo dzięki temu po ulicach mogą jeździć takie samochody jak Mazda 3MPS.

 

Po 20 latach Mazda powraca do Le Mans

W 2011 roku przypada 20. rocznica zwycięstwa Mazdy w najbardziej wymagającymwyścigu świata, 24-godzinnym wyścigu w Le Mans. W 1991 roku Mazda zostałapierwszym i jedynym japońskim producentem samochodów, któryodniósł w nim zwycięstwo.

 

Mazda 2 1.5 Automat: Na szczęście jest wybór

Trzy lata po swoim debiucie najmniejsza Mazda w stawce japońskiego producenta,doczekała się rewitalizacji w drugiej połowie 2010 roku. Czy modyfikacjecokolwiek zmieniły w odbiorze tego miejskiego auta? Nie - nadal sprzedaje sięono bardzo dobrze. My jednak wyszukaliśmy wersję, której zdecydowanienie warto kupować.

 

Czy warto kupić: Mazda 323 [BJ] (1998-2003)

Na przełomie stuleci model ten trafiał do naszego kraju głównie zasprawą prywatnego importu, jednak do dziś można go spotkać na naszychdrogach. Główną i niezaprzeczalną zaletą Mazdy 323, właściwiewszystkich jej generacji, była niska awaryjność, dzięki którejkilkunastoletnie egzemplarze wciąż cieszą się zainteresowaniem na rynkuwtórnym wśród naszych rodaków.

 

Mazda 6 kombi: Lubi zaskakiwać

Moja znajomość japońskiego sprowadza się do kilku wyrazów: seppuku,harakiri, konnichiwa czy kamikaze. A właściwie sprowadzała. Bowiem potygodniu spędzonym za kierownicą Mazdy 6 moje słownictwo językapotomków samurajów zostało nieco wzbogacone. I jestem pewien, żepozostanie mi ono na dłużej w pamięci, tak jak zresztą i sama"szóstka", która zaskoczyła mnie pod wielomawzględami.

 

Rekord Mazdy 6 w Polsce

Polski oddział Mazdy może pochwalić się 2. miejscem w rankingu Mazda MotorEurope pod względem sprzedaży Mazdy 6. W sierpniu sprzedano 170 egzemplarzytego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017