Wyszukiwałeś:

mazda

. Znaleziono 2378 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazda

Spróbuj też wyszukać: mazda 6 mazda 2 mazda 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2378 wszystkich):

Mazda wraca do Polski!

"Mamy obecnie idealny moment, by ponownie stworzyć w Polsce siećsprzedaży naszych samochodów" - te słowa Jamesa Muira, prezesa MazdaMotor Europe, z całą pewnością ucieszą niejednego kierowcę czy fanamotoryzacji. Po trzech latach nieobecności na polski rynek powróci oficjalneprzedstawicielstwo japońskiej marki Mazda!

 

Mazda 3: Dynamika i elegancja

Elegancki styl czy może jednak sportowy charakter? Przed takim dylematemczęsto stają producenci przed stworzeniem nowego modelu. A może zerwać z tymutartym schematem i spróbować połączyć jedno z drugim? Propozycjakusząca, ale czy łatwa do wykonania? Wydaję się, że taką właśniepróbę podjęła Mazda wraz z wprowadzeniem na rynek drugiej generacji"trójki".

 

Mazda CX-7: Definicja crossovera

Choć o crossoverach zwykło się mawiać, iż stanowią połączenie kilku klassamochodów, to jednak najbliżej jest im do aut pokroju SUV-ów,czyli takich, którymi nie strach zjechać z utwardzonej drogi. Jakiejednak są naprawdę crossovery? Postanowiliśmy to sprawdzić na przykładzieMazdy CX-7, jednego z najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli tego nurtu,jaki jest obecnie dostępny na rynku.

 

Mazda 3: Gaśnie i ogląda się za siebie

Systemy elektroniczne coraz częściej wspomagają kierowcę w codziennejjeździe, dbając o to, by było i bardziej ekologicznie, i przede wszystkimbezpieczniej. Dwoma takimi nowatorskimi wciąż rozwiązaniami - układem i-stoporaz RVM - Mazda chce jeszcze dodatkowo zwiększyć zainteresowanie swoją"trójką".

 

Po 20 latach Mazda powraca do Le Mans

W 2011 roku przypada 20. rocznica zwycięstwa Mazdy w najbardziej wymagającymwyścigu świata, 24-godzinnym wyścigu w Le Mans. W 1991 roku Mazda zostałapierwszym i jedynym japońskim producentem samochodów, któryodniósł w nim zwycięstwo.

 

Mazda 2 1.5 Automat: Na szczęście jest wybór

Trzy lata po swoim debiucie najmniejsza Mazda w stawce japońskiego producenta,doczekała się rewitalizacji w drugiej połowie 2010 roku. Czy modyfikacjecokolwiek zmieniły w odbiorze tego miejskiego auta? Nie - nadal sprzedaje sięono bardzo dobrze. My jednak wyszukaliśmy wersję, której zdecydowanienie warto kupować.

 

Czy warto kupić: Mazda 323 [BJ] (1998-2003)

Na przełomie stuleci model ten trafiał do naszego kraju głównie zasprawą prywatnego importu, jednak do dziś można go spotkać na naszychdrogach. Główną i niezaprzeczalną zaletą Mazdy 323, właściwiewszystkich jej generacji, była niska awaryjność, dzięki którejkilkunastoletnie egzemplarze wciąż cieszą się zainteresowaniem na rynkuwtórnym wśród naszych rodaków.

 

Mazda 6 kombi: Lubi zaskakiwać

Moja znajomość japońskiego sprowadza się do kilku wyrazów: seppuku,harakiri, konnichiwa czy kamikaze. A właściwie sprowadzała. Bowiem potygodniu spędzonym za kierownicą Mazdy 6 moje słownictwo językapotomków samurajów zostało nieco wzbogacone. I jestem pewien, żepozostanie mi ono na dłużej w pamięci, tak jak zresztą i sama"szóstka", która zaskoczyła mnie pod wielomawzględami.

 

Rekord Mazdy 6 w Polsce

Polski oddział Mazdy może pochwalić się 2. miejscem w rankingu Mazda MotorEurope pod względem sprzedaży Mazdy 6. W sierpniu sprzedano 170 egzemplarzytego modelu.

 

Premiera Mazda 6 2015

Ciężko jest obalić stwierdzenie, że Mazda 6 w momencie debiutu byłanajładniejszym przedstawicielem segmentu D, a już na pewno górowaławyglądem wersji kombi nad konkurencją. W tym roku nadszedł czas na lifting,czyli debiut Mazdy 6 2015.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017