Wyszukiwałeś:

mazowieckie

. Znaleziono 490 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazowieckie

Spróbuj też wyszukać: mazowieckie s61 warszawa warszawa puławska2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 490 wszystkich):

Rondo Starzyńskiego z funduszy unijnych

Przebudowa Ronda Starzyńskiego na warszawskiej Pradze, zakładająca m.in.budowę wiaduktów, będzie największą inwestycją drogową na Mazowszu.

 

Atrakcyjność inwestycyjna Polski

Śląskie, mazowieckie i małopolskie są najbardziej atrakcyjne inwestycyjnie -wynika z raportu "Atrakcyjność inwestycyjna województw i podregionówPolski 2005" opublikowanego przez Instytut Badań nad Gospodarką i PolskaAgencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Wojsko pomoże przy Trasie Toruńskiej

Warszawski ZDM podpisał umowę z 2 Pułkiem Komunikacyjnym Wojska Polskiego zInowrocławia, który z elementów mostu Syreny wybuduje wiadukt tymczasowy naczas remontu wiaduktów Trasy Toruńskiej.

 

Porozumienie dla obwodnicy Węgrowa

Oddano do użytku trasę śródmiejską, stanowiącą południową obwodnicęWęgrowa (woj. mazowieckie). Koszt inwestycji to ponad 12 mln zł.

 

Inwestycja Stadlera w Siedlcach

W Siedlcach odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego i aktuerekcyjnego w modernizowanej hali do montażu pojazdów szynowych. Tym akcentemStadler - szwajcarski producent pociągów symbolicznie zainaugurowałdziałalność swojej spółki w Siedlcach. Już w czerwcu tego roku wsiedleckim zakładzie rozpocznie się montaż nowoczesnych pociągówpodmiejskich typu Flirt.

 

Sierpc będzie miał obwodnicę

Najdalej do 2010 roku zostaną rozwiązane problemy komunikacyjne układudrogowego centrum Sierpca (woj. mazowieckie). Wszystko dzięki planowanejbudowie obwodnicy.

 

Most na Radomce połączył gminę Jastrzębia

Oddano do użytku mostu na rzece Radomce, który połączył rozdzielonąod niemal roku gminę Jastrzębia (woj. mazowieckie). Dotychczas mieszkańcygmin Jastrzębia i Jedlińsk musieli korzystać z 16-kilometrowego objazdu.

 

Mazowieckie: DW 728 po remoncie

15 czerwca br. został oddany do użytku przebudowany blisko 5,5 km odcinekdrogi wojewódzkiej nr 728 przebiegający przez obszar gminyOdrzywół na granicy woj. mazowieckiego i łódzkiego. Kosztzadania sięgnął około 13,5 mln zł.

 

Lepsze drogi wokół Ostrołęki

W regionie ostrołęckim kierowcy mogą korzystać ze zmodernizowanego odcinka wciągu komunikacyjnym na odcinku Czerwin - Suchcie – Goworowo.

 

Więcej pieniędzy na mazowieckie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego przedstawił planyinwestycji drogowych na najbliższe lata. W latach 2008-2013 z budżetuwojewództwa na polepszenie stanu dróg zostanie przeznaczone blisko2,7 mld zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017