Wyszukiwałeś:

mazowieckie

. Znaleziono 1305 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazowieckie

Spróbuj też wyszukać: mazowieckie s61 warszawa warszawa puławska2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1305 wszystkich):

2 mld zł na mazowieckich drogach

Ponad 2 mld zł przeznaczono przez pięć ostatnich lat na inwestycje winfrastrukturę drogową i transportową na Mazowszu przy udziale środków zbudżetu Województwa Mazowieckiego, Funduszy Unijnych oraz KontraktuWojewódzkiego.

 

Więcej pieniędzy na mazowieckie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego przedstawił planyinwestycji drogowych na najbliższe lata. W latach 2008-2013 z budżetuwojewództwa na polepszenie stanu dróg zostanie przeznaczone blisko2,7 mld zł.

 

2,7 mld zł na mazowieckie drogi

Samorząd Województwa Mazowieckiego zamierza w najbliższych latachprzeznaczyć na inwestycje drogowe blisko 2,7 mld zł. W związku z tymi planamiodbyły się spotkania informacyjne z samorządami lokalnymi, którepomogą dobrze rozdysponować te środki.

 

Ostrów Mazowiecka: Koniec remontu drogi wojewódzkiej

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował o oddaniudo użytku zmodernizowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 677,przebiegającej przez Ostrów Mazowiecką w ciągu ulicy Dubois’a.

 

373 mln na mazowieckie drogi wojewódzkie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie przedstawiłplany związane z modernizacją sieci drogowej w 2009 roku. Na remonty iutrzymanie dróg wojewódzkich w tym roku zostaną przeznaczone 373mln zł, co pozwoli na przebudowę 150 km tras.

 

Kolejne pozwolenie na A2 w mazowieckim wydane

Pozwolenie na budowę ok. 10 km fragmentu D1 autostrady A2, mające rygornatychmiastowej wykonalności, zostało podpisane przez wicewojewodęmazowieckiego. Odcinek D jest podzielony na dwie części. Pozwolenie na budowęfragmentu D2 ma być wydane w przyszłym tygodniu. W ramach tego odcinka 28lipca 2010 r. wydano pozwolenie na budowę punktu poborów opłat idwóch miejsc obsługi podróżnych.

 

Obwodnica Mińska Mazowieckiego nie zagrozi płazom

W związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi wnioskówekologów o konieczności przebudowy obwodnicy Mińska Mazowieckiego, jakorzekomo zagrażającej płazom, GDDKiA po raz kolejny stanowczo podkreśla, żedroga jest budowana zgodnie z zatwierdzoną decyzją o środowiskowychuwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia.

 

Autostradowa obwodnica Mińska Mazowieckiego otwarta

Kierowcy mogą korzystać z ponad 20-kilometrowej obwodnicy MińskaMazowieckiego, która skróci czas podróży o ponadpół godziny. To pierwszy odcinek autostrady A2 na wschód odWarszawy. Trasa w przyszłości stanie się częścią ciągu projektowanejautostrady A2 aż do granicy w Kukurykach.

 

Mazowiecka S8 - są oferty na ostatni odcinek

Znamy już oferty cenowe na budowę odcinka drogi ekspresowej  S8, odobwodnicy Ostrowi Mazowieckiej do granicy województw: mazowieckiego ipodlaskiego. Wpłynęło 8 ofert, a najniższa cena to 248,9 mln zł.

 

Mazowiecka S8 - są wykonawcy, rusza wycinka

Budowa odcinka drogi ekspresowej S8 od Wyszkowa aż do granicy województwmazowieckiego i podlaskiego ruszy jeszcze w tym miesiącu. Jest już kompletpozwoleń oraz wybrano wykonawców.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017