Wyszukiwałeś:

miejskie

. Znaleziono 364 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: miejskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 364 wszystkich):

Peugeot 107: Mały lew

Peugeot 107 to ostatni reprezentant tzw. "Trojaczków z Kolina",który pojawił się na polskim rynku. Mimo że samochód jestniemal identyczny jak bracia Toyota Aygo i Citroen C1, w momencie debiutu byłsprzedawany jako jedyny z tej trójki z silnikiem wysokoprężnym.

 

Prace na gdańskim Podwalu Grodzkim

15 lipca 2006 roku rozpoczęła się największa w ostatnich latach inwestycjadrogowa w Gdańsku - przebudowa Podwala Grodzkiego i Wałów Jagiellońskich. Potrzech tygodniach trwania remontu prace idą zgodnie z harmonogramem - zapewniaUM Gdańsk. Wartość całkowita projektu to blisko 32,7 mln zł, z czegodofinansowanie z UE w ramach SPOT wynosi ponad 22,7 mln zł. Prace potrwają dogrudnia 2007 roku.

 

Częstochowa: ponad 600 mln zł na inwestycje

Ponad 600 mln zł zostanie przeznaczonych na inwestycje związane z poprawączęstochowskiej infrastruktury w latach 2007 - 2013. Planowane są m.in.budowy nowych i modernizacje już istniejących połączeń drogowych, budowanowej linii tramwajowej oraz odnowienie części śródmieścia i okolic JasnejGóry.

 

Trwają remonty w Gdańsku

Mija pół roku od rozpoczęcia remontu Podwala Grodzkiego i WałówJagiellońskich w Gdańsku. W połowie grudnia 2006 roku oddano do użytkunitkę biegnącą w stronę Wrzeszcza i przywrócono wyjazd z ulicyRajskiej. Obecnie trwają prace na jezdni prowadzącej w stronę Warszawy iŁodzi. Remontem objęto też węzeł Hucisko, wraz z torowiskiem tramwajowym.

 

Nowoczesne Rondo Mogilskie

Dwupoziomowa komunikacja, linia szybkiego tramwaju, autobusy i samochody naulicach bez dziur, nowocześnie rozwiązane skrzyżowania, wiadukty, windy,podziemne tunele, odrestaurowany fort. Tak pod koniec maja 2008 roku będziewyglądało nowe rondo Mogilskie, które stanie się jednym znajważniejszych i najnowocześniejszych odcinków na linii KrakowskiegoSzybkiego Tramwaju.

 

Czy można nie płacić mandatów?

W większych miastach Polski władze samorządowe masowo wyposażają strażemiejskie w foto-radary. Urządzenia pracują „pełną parą“ -wykonują dziennie setki, tysiące zdjęć. Tylko czy legalnie?

 

Ostrów: 20 mln na remonty dróg

W 2009 roku Ostrów Wielkopolski będzie mieć 20 mln zł na budowę iremonty dróg. 15 mln zł przeznaczyły na ten cel władze miejskie, areszta przechodzi z ubiegłego roku. Wśród inwestycji znajdzie sięm.in. przebudowa ulicy w ciągu drogi krajowej nr 25 przebiegającej przezmiasto.

 

Dopłaty do aut korzystne dla motoryzacji

Z początkiem roku niektóre kraje UE uruchomiły systemy dopłat zazłomowanie starych i zakup nowych aut. Okazuje się, że dzięki temu w EuropieŚrodkowo-Wschodniej wzrost produkcji odnotowują m.in. Dacia i Skoda a w Polsce- Fiat Auto Poland i VW Poznań. Wzrost produkcji widzą równieżniektórzy dostawcy eksportując części i komponenty do europejskichfabryk produkujących auta miejskie.

 

Warszawa: węzeł Łopuszańska coraz bliżej

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie podpisał z firmą Strabagumowę na budowę węzła Al. Jerozolimskie – Łopuszańska. Kolejnewąskie gardło w Alejach Jerozolimskich zniknie w maju 2011 r., a wraz zbudowaną przez GDDKiA trasą Salomea-Wolica inwestycja ta usprawni wyjazd zWarszawy w kierunku Krakowa i Katowic przed Euro 2012. 

 

Mazda 2: Światowy maluch

Z roku na rok, przy rozrastającej się liczbie użytkownikówsamochodów, coraz mniejszej liczbie powierzchni parkingowych i corazwiększych korkach na znaczeniu zaczynają nabierać małe i zgrabne miejskiesamochody. Te cechy wcale nie muszą oznaczać, że mamy do czynienia z autem,które jest pozbawione charakteru. Wręcz przeciwnie. Udowadnia to Mazda21.3 MZR.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017