Wyszukiwałeś:

mitsubishi

. Znaleziono 505 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mitsubishi

Spróbuj też wyszukać: Mitsubishi ASX Mitsubishi Outlander mitsubishi pajero

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 505 wszystkich):

Mitsubishi Lancer Evo IX: I chce się więcej!

Powyższy tytuł nie jest sloganem reklamowym promującym nową generacjęflagowego Mitsubishi. To tylko wniosek jaki nasuwa się po przejażdżcenajnowszą, dziewiątą ewolucją Lancera.

 

Mitsubishi przedstawia tegoroczne nowości

Firma MMC Car Poland, przedstawiciel Mitsubishi Motors w Polsce, wprowadzi nanasz rynek w bieżącym roku 4 zupełnie nowe modele (Pajero, Outlander, ColtCZC, Lancer Sports Sedan) i kilka dodatkowych wersji obecnie oferowanych modeli.

 

Mitsubishi Outlander: Pełnowymiarowy diament

Polski oddział Mitsubishi wprowadza do sprzedaży drugą odsłonę modeluOutlander. Już poprzednia seria modelu mogła pochwalić się, jak na realianaszego rynku, sporym sukcesem. Marce spod znaku Trzech Diamentów to jednak niewystarcza, a druga generacja SUV-a ma sprzedawać się teraz jeszcze lepiej.Buńczuczne zapowiedzi czy zimna kalkulacja? Fakt jest faktem, że zanim noweOutlandery trafiły do salonów w naszym kraju, Mitsubishi zdążyło zebraćponad 400 zamówień.

 

Mitsubishi Outlander: Szeroko uzdolniony

Do miasta po zakupy, do lasu na grzyby, na długie wakacje. Takąwszechstronnością powinien wyróżniać się dzisiaj samochódaspirujący do segmentu SUV. Między innymi takim też kryteriom poddaliśmy dotestu na średnim dystansie model Mitsubishi Outlander drugiej generacji.

 

Lancer - wielka nadzieja Mitsubishi

Synonim Mitsubishi to rajd, a Mitsubishi i flota to... – brzmi jakŠkoda i Formuła 1. A jednak. Japoński koncern ma poważne planyzwiązane z polskimi flotami, bo ma już dobrą ofertę – na rynkuzadebiutował właśnie nowy Mitsubishi Lancer. Jeżeli temu modelowi niepowiedzie się podbój firm, to już żadne inne auto tej marki niebędzie w stanie tego zrobić.

 

Rekordowe wyniki sprzedaży Mitsubishi Fuso

W ciągu pierwszego półrocza 2008 r. wyniki sprzedaży Mitsubishi FusoEurope były lepsze o 15,2% w porównaniu do roku ubiegłego - wzrosły dopoziomu 9.900 pojazdów (od stycznia do czerwca 2007 r. sprzedażwyniosła 8.583 sztuk).

 

Dwa nowe salony Mitsubishi

Sieć autoryzowanych dealerów Mitsubishi w Polsce dynamicznie sięrozwija. W tym miesiącu otwarto dwa nowe salony zlokalizowane w Szczecinie iPłońsku.

 

Mitsubishi Colt: W stronę Lancera

Choć Mitsubishi Colt obecny jest na rynku już od ponad 30 lat, topopularnością raczej nie ma co się równać do większego o segmentLancera. Czy ostatnia zmiana modelu, upodabniająca Colta do Lancera, możespowodować zmianę tę tendencję?

 

Mitsubishi Lancer Sportback: Dla Europejczyka

Taki krok mógł zaszokować, ale jednocześnie był koniecznością.Mitsubishi, wprowadzając wersję hatchback do swojego najważniejszego w gamiemodelu, liczyło się z pewnością z licznymi słowami krytyki, ale liczyłozarazem na zwiększenie sprzedaży. A o to przecież w tym wszystkim chodzi.Pozostaje jednak pytanie, czy Mitsubishi Lancer Sportback zasłużył sobiefaktycznie na słowa krytyki.

 

Policja będzie jeździć Mitsubishi L200

Model Mitsubishi L200 wygrał w przetargu na zakup 66 terenowychsamochodów osobowych przeznaczonych dla polskiej policji. Pierwszesrebrne pojazdy – wszystkie oznakowane zgodnie z najnowszymi przepisamiobowiązującymi na terenie państw Unii Europejskiej - zostały jużprzekazane.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017