Wyszukiwałeś:

motoryzacja

. Znaleziono 7709 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: motoryzacja

Spróbuj też wyszukać: za co odpowiada silnik krokowy peugeot 106 www skoda forum pl lampy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7709 wszystkich):

Nowości do MANa i Scanii

Prokom Sp. z o.o. - producent przewodów, elektroniki i elektromechaniki dlamotoryzacji i rolnictwa, już od ponad 35 lat realizuje zamówienia na potrzebymotoryzacji i rolnictwa. Firma w lipcu rozszerzyła swoją ofertę o przewody dosamochodów ciężarowych MAN i Scania.

 

Rozmawiali o przyszłości przemysłu motoryzacyjnego

Ochrona środowiska to ważny temat dla branży motoryzacyjnej, dlatego teżrozwiązania ekologiczne w polskiej motoryzacji były jednym z głównychproblemów poruszanych podczas II Kongresu Flotowego Polskiego ZwiązkuWynajmu i Leasingu Pojazdów.

 

Warszawo, mamy problem...

W polskich zakładach przemysłu motoryzacyjnego były już przestoje wprodukcji, teraz firmy coraz bardziej redukują zatrudnienie. Nie trzeba byćekonomistą, żeby postawić trafną diagnozę – ogólnoświatowykryzys coraz mocniej odbija się na rodzimej motoryzacji. Co będzie dalej?Jeśli rząd nie wprowadzi w życie radykalnych działań, prawdopodobniebranża wpadnie w jeszcze większe kłopoty, a tysiące ludzi straci pracę.

 

Gwiazdy motoryzacji na Bemowie

W dniach 21-22.08.2010 w Warszawie, na terenie Autodromu Automobilklubu Polskina Bemowie odbędzie się II Zlot Gwiaździsty Miłośników ZabytkowejMotoryzacji.

 

Motoryzacja kołem napędowym polskiej gospodarki

Przemysł motoryzacyjny –  to druga co do wielkości obrotówbranża w Polsce. Blisko 10 proc. wartości polskiej produkcji przemysłowej ico szósta złotówka z polskiego eksportu pochodzi z motoryzacji.Problemem polskiej motoryzacji jest ogromne uzależnienie branży od koniunkturyw innych krajach Europy, a także coraz mniejsza dynamika nowych inwestycji. Cozrobić, by rozwój motoryzacji w większym stopniu przyczyniał się dotworzenia miejsc pracy, rozwoju gospodarki i wzrostu poziomu życia w naszymkraju?

 

SKC i Marcegaglia na potrzeby motoryzacji z WSSE

Z końcem ubiegłego roku oficjalnie otwarto nowe zakłady produkujące napotrzeby motoryzacji. SKC europe pu w Dzierżoniowie oraz Marcegaglia Poland wKluczborku od kilku miesięcy oficjalnie działają na terenie WałbrzyskiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Motoryzacja przymierza sie do inwestowania w Polsce

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych prowadzi 169projektów inwestycyjnych (stan na 29 lipca br.). Najwięcejprojektów pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Najpopularniejszymsektorem wśród inwestorów zagranicznych jest motoryzacja - 29projektów o łącznej wartości 2244 mln euro i planowanej liczbie miejscpracy 14083.

 

PAIiIZ: najwiecej projektów inwestycyjnych z motoryzacji

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych prowadzi obecnie 161inwestycji. W ciągu trzech ostatnich tygodni pozyskała 16 nowychinwestorów. Wartość prowadzonych przez PAIiIZ projektów wynosiponad 6027 mln euro, a deklarowana liczba nowych miejsc pracy – 47849.Najpopularniejszym sektorem nadal pozostaje motoryzacja.

 

Optymizm w sektorze automotive

Widać optymizm w prognozach dotyczących polskiej motoryzacji. Połowa firmdziałających w tym sektorze spodziewa się, że produkcja w ich zakładach wnajbliższych trzech miesiącach wzrośnie. Dodatkowo, 65%przedsiębiorców nie zamierza zmniejszać zatrudnienia, a 33% upatrujeszansy na rozwój polskiej motoryzacji w produkcji samochodówelektrycznych.

 

Motoryzacja inwestuje najchętniej

W ciągu trzech tygodni 2014 roku Polska Agencja Informacji i InwestycjiZagranicznych zakończyła dwa projekty inwestycyjne. Firmy zadeklarowałynakłady w łącznej wysokości ponad 250 mln euro i stworzenie 290 nowychmiejsc pracy. Nadal najpopularniejszym sektorem, wśród obsługiwanychprzez PAIiIZ inwestorów jest motoryzacja.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017