Wyszukiwałeś:

deska rozdzielcza w fordzie focusie

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: "deska rozdzielcza w fordzie focusie"

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Ford Fusion

Ford Fusion to model, który łączy w sobie cechy subkompaktowych aut<wbr>typu hatchback, minivanów oraz pojazdów terenowo-rekreacyjnych,<wbr>tworząc tym samym nową kategorię samochodów miejskich przeznaczonych<wbr>dla osób o aktywnym stylu życia UAV (Urban Activity Vehicle).

 

Ford Focus C-Max: Jazda na Maxa

Jedną z najbardziej popularnych obecnie klas samochodów wydają się<wbr>być minivany. Od stycznia tego roku również Ford jest obecny w tym<wbr>segmencie, poprzez wprowadzenie modelu Focus C-Max.

 

Ford Kuga: Nie ja wybralem ten samochod tylko syn, a ze teraz nim jezdze, wiec moja

5 opinia bedzie obiektywna. Od dwoch lat uzywam<wbr>Lexusa IS 220d, ale jak spadl snieg to przesiadlem sie na Kuge. W warunkach<wbr>miejskich i dojazdow normalna droga poza miasto, samochod z napedem na 4 kola<wbr>jest absolutnie nieuzasadniony. Jest ciezki i wyso...

 

Nowy Ford Focus: Kolejna ewolucja

Od momentu kiedy świat po raz pierwszy usłyszał o Focusie aż do dzisiaj na<wbr>drogi całego świata wyjechało ponad 10 milionów egzemplarzy. W 1998<wbr>roku samochód ten był rewolucyjny. Jednak w każdej jego odsłonie<wbr>następowała kolejna, subtelna ewolucja. Teraz mamy okazję zapoznać się z<wbr>trzecią generacją tego modelu, która znów ma w planach podbić<wbr>świat.

 

Nowy Ford Focus - pierwsza jazda

Od momentu kiedy Ford Focus pojawił się na ulicach minęło już trzynaście<wbr>lat i przeszło 10 milionów wyprodukowanych egzemplarzy. Na polskie drogi<wbr>wjeżdża właśnie trzecia generacja Forda Focusa, która jest dostępna<wbr>już od 60.700 złotych.

 

Ford Grand C-Max: Kompakt wyciśnięty na maksa

Chęć zdobycia nowego klienta powoduje, że producenci samochodów<wbr>tworzą często nowe modele, nijak nie dające się dopasować do istniejącego<wbr>już podziału na segmenty rynkowe. Często takie nowe twory umierają dość<wbr>szybko śmiercią naturalną, gdy się okazuje, że nie bardzo potrafią<wbr>zaspokoić jakiekolwiek potrzeby. Z pewnością do tego grona nie należy jednak<wbr>Ford Grand C-Max, który, choć wywodzi się z klasy kompaktowych<wbr>minivanów, to oferuje znacznie większe możliwości.

 

Ford Focus: Dobre geny

Już trzynaście lat i dwie generacje upłynęły od momentu kiedy na drogach<wbr>pojawił się pierwszy Ford Focus. Auto jak na tamte czasy mocno rewolucyjne i<wbr>to nie tylko pod względem designu. Niedawno na drogi wkroczyła trzecia<wbr>generacja. Jeszcze lepiej wyposażona i jeszcze droższa...

 

Citroen C4 vs Ford Focus: Spuścizna po przełomach

Pierwsze generacje Forda Focusa i Citroena C4 to były prawdziwe przełomy dla<wbr>obu marek. Dziś, kiedy na rynku jest już dostępny Focus III i druga generacja<wbr>C4, nie budzą już one tak dużych emocji. Wcale to jednak nie oznacza, że<wbr>mamy do czynienia z gorszymi autami.

 

Ford Tourneo Custom: Transporter na dalekie trasy

Gdybym jakimś cudem został dowódcą JW GROM, to pierwsze, o co<wbr>poprosiłbym dowództwo, to włączenie do wyposażenia taktycznego<wbr>nowego Forda Tourneo Custom. Zabierzesz całą drużynę i przetransportujesz<wbr>ją w miejsce akcji. Auto niepozorne, a może uratować świat.

 

Ford Focus RS gotowy do boju z Golfem R

Ford kazał czekać na Focusa RS dość długo. Od zakończenia produkcji <wbr>drugiej generacji tego auta minęło już prawie 5 lat i wreszcie poznaliśmy<wbr>konkurenta dla Volkswagena Golfa R.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017