Wyszukiwałeś:

kontrolki na desce rozdzielczej co oznaczaja

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: "kontrolki na desce rozdzielczej co oznaczaja"

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

"Martwy" diesel zimą? Sprawdź świece i paliwo

Zima z bardzo ujemnymi temperaturami powietrza, to dla samochodów zsilnikami wysokoprężnymi często okres walki o życie. Mimo stosowaniazimowego paliwa diesle mogą w takich warunkach wcale nie odpalić.

 

O czym piszczą hamulce?

Układ hamulcowy to jeden z tych elementów w samochodzie, któryodpowiada bezpośrednio za nasze bezpieczeństwo. Jakiekolwiek niedomagania czy usterki w tym zakresie oznaczają, że samochód nie powinienwyjeżdżać z garażu. Jak donoszą mechanicy, wielu ludzi bagatelizuje bardzoważne problemy.

 

Pomocne ludzkie zmysły

Wzrok, słuch, a nawet węch mogą się okazać niezwykle przydatne przy oceniestanu naszego pojazdu. Dlatego warto zapoznać się z najczęściejwystępującymi oznakami usterek silnika oraz innych układów, bymóc szybko zareagować i uniknąć kosztownych napraw.

 

Wątek na forum: Kontrolka od silnika

Na desce rozdzielczej zapaliła mi się kontrolka od silnika , co to oznacza . ~Włodek

 

Wątek na forum: deska rozdzielcza

tu baba (tp tłumaczy moje zapewne głupie pytanie:) co oznacza świecący się na żółto po lewej stronie od obrotów silnika znaczek o bliżej nieokreślonym kształcie: jakby powcinany kwadrat i kreseczką nad i obok i z prawej takim spłaszczonym dzióbkiem? dzięki ~m

 

FAP oznacza problemy?

Nie tylko na rynku samochodów nowych, ale od dobrych paru lat na rynkuwtórnym spotykamy coraz więcej samochodów w którychzastosowano technologie mające obniżyć emisję szkodliwych cząsteczek.Czasami jednak te rozwiązania mogą mieć szkodliwy wpływ na stan naszegodomowego budżetu.

 

Diesle w zimie mają gorzej

Szczególnie w zimie właściciele aut z silnikami napędzanymi olejemnapędowym powinni mieć się na baczności. Zamarzające paliwo i niesprawneświece żarowe to dwa podstawowe zagrożenia, które powodują, żesamochód trzeba zamienić na komunikację miejską, by dostać się dopracy.

 

Czy warto kupić: Fiat Stilo (2001-2007)

Fiat wiązał z tym modelem ogromne nadzieje, stawiając go nawet narówni z ówczesną generacją Golfa. Rzeczywistość okazała sięjednak dużo bardziej brutalna i kompaktowe Stilo nie podbiło rynku na takąskalę, jak to sobie wymarzyli szefowie Fiata w Turynie. Co jednak nie oznacza,że obecnie zakup Fiata Stilo na rynku wtórnym musi być chybionądecyzją.

 

Hamują za kierowcę. Wkrótce będą obowiązkowe?

Systemy bezpieczeństwa, które mają przyhamować bądź nawet zatrzymaćcałkowicie samochód bez udziału kierowcy, mogą znacząco przyczynićsię do zmniejszenia liczby czy też skutków wypadków drogowych.Póki co producenci dosyć ostrożnie wprowadzają je w swoich modelach,choć niebawem, za sprawą Euro NCAP, powinno się to znacząco zmienić.

 

Jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe?

Sprawne hamulce zawsze są podstawą bezpiecznej jazdy samochodem. Dlategokierowca szczególną uwagę powinien zwrócić na układhamulcowy, by utrzymywać go w dobrej kondycji. Gdy przyjdzie moment, wktóry należy wyminięć jego elementy do warto wiedzieć jak dobrzewybrać klocki i tarcze hamulcowe.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017