Wyszukiwałeś:

samochody z ocynkowanym nadwoziem

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: "samochody z ocynkowanym nadwoziem"

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Hyundai Lantra: Będzie Pan zadowolony ;)

5 To mój drugi Hyundai (mam go 3 lata),poprzednio był Pony (przez 4 lata). Kolejny też będzie Hyundai :) Żałujętylko, że kolejna generacja Lantry (właściwie już Elantra) nie występujejako kombi. Z czystym sumieniem polecam ten samochód - jest tym,...

 

Audi 80: Zdecydowanie TAK

5 Samochód mimo że ma swoje lata jestgenialny pod względem ergonomii, kosztów napraw i wygody. Wystarczy o niegodbać i odwdzięczy się bezawaryjną pracą. Może nie ma bajerów jak w nowychautach, ale zawieszenie nie jest wspomagane elektroniką żeby dob...

 

Ford Galaxy: Samochód do wszystkiego

5 Samochód rodzinny, mała ciężarówka,siedmioosobowy autobus. Galaxy da radę wszystkim zadaniom. Doskonały równieżdla dwóch osób do podróżowania. Zamiast wydawac na noclegi, to można spac waucie np. na stacji benzynowej, wziaśc prysznic w przydrożnym...

 

Czy warto kupić: Volkswagen Golf IV (1997-2003)

Volkswagen Golf to auto-legenda, którego każda z pojawiających się narynku generacji momentalnie pojawiała się na szczycie rankingówsprzedażowych. Dziś przyjrzymy się czwartej generacji tego modelu,który obecnie jest jednym z najchętniej poszukiwanych aut używanychprzez naszych rodaków.

 

Czy warto kupić: Audi A4 [B5] (1995-2001)

Produkowane od 1995 roku Audi A4 na rynku wtórnym jest prawdziwym hitem.To właśnie za kierownicą tego modelu z Ingolstadt bardzo chętnie widziałobysię wielu Polaków. Jednak nie ma róży bez kolców.

 

Czy warto kupić: Daewoo-FSO Lanos (1997-2007)

Losy współczesnej polskiej motoryzacji, o ile o takiej można wogóle mówić, bardzo ściśle związane są z marką Daewoo orazmodelem Lanos. I choć znajdzie się wielu, którzy całkowicie krytyczniepodchodzą do tego samochodu, to jednak nie sposób odmówić wieluracji również jego zwolennikom. A najlepszym przykładem są polskieulice, na których Lanosy wcale dziś nie są jakimś rzadkim widokiem.

 

Audi 90: Warto tym jeździć!

5 Dzięki napędowi quattro samochódrewelacyjnie trzyma się w zakrętach. Blokady mostu najczęściej używa się wzimie, dzięki temu można bez problemu przejechać przez nie odśnieżone droginp. osiedlowe. Ocynkowane blachy znacznie przedłużają żywotność na...

 

Czy warto kupić: Alfa Romeo 147 (2000-2010)

Często mówi się, że samochody włoskie kupuje się oczami, nieangażując do tego rozsądku, ale bijące w rytmie czterech suwów serce.Ta zasada najbardziej odnosi się do aut produkcji włoskiej spod znaku AlfaRomeo. Tym razem przyglądamy się modelowi 147, który bardzo długogościł na naszym rynku, a teraz jest hitem wśród używanych.

 

Ruszyła produkcja nowego Cantera

W portugalskim Tramagal ruszyła produkcja nowej ciężarówki FusoCanter. Pierwsze egzemplarze opuściły oddalony o 150 kilometrów odLizbony zakład 13 października, po finalnej kontroli jakości. Z okazjiuruchomienia produkcji, zakłady odwiedzili: minister konkurencyjności iinnowacji Carlos N. Oliveira, prezes Mitsubishi Fuso Truck and Bus CorporationJapan Takao Suzuki oraz Jorge Rosa, prezes Mitsubishi Fuso Truck Europe.

 

Jak walczyć z rdzą?

Jest to najbardziej denerwująca rzecz jaka może się pojawić w naszymsamochodzie. Oznacza, że za chwile pojawią się dość kosztowne problemy, anajgorsze jest to, że niewiele możemy zrobić by jej zapobiec. Chodzioczywiście o rdzy, która pojawia się na karoserii naszego samochodu.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017