Wyszukiwałeś:

10

. Znaleziono 22943 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 10

Spróbuj też wyszukać: 9 22 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22943 wszystkich):

Nowe obejście krajowej "10"

Rusza budowa obwodnicy m. Kobylanka, Morzyczyn, Zieleniewo w ciągu drogikrajowej Nr 10 Szczecin - Bydgoszcz o długości 10 km. GDDKiA podpisała wczwartek, 30 czerwca br. umowę z wykonawcą - firmą NCC Aktiebolag na kwotęponad 86,7 mln zł.

 

Inwestycje pod ekspresową 10

Południowa obwodnica Torunia nabiera kształtów. Budowany, 12 km odcinekzostanie włączony w ciąg przyszłej drogi ekspresowej S-10 Szczecin -Bydgoszcz - Toruń - Płońsk Ponadto na potrzeby przyszłej"ekspresówki" remontowany jest 8 km odcinek Przyłubie -MałaNieszawka i modernizowane skrzyżowanie w miejscowości Lisi Ogon.

 

S-5 i S-10 w okolicach Bydgoszczy

Rozpocznie się budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku od Bydgoszczy domiejscowości Stryszek. Kontrakt o wartości ponad 60 mln zł netto zostałpodpisany pomiędzy GDDKiA a wykonawcą, firmą Budimex Dromex.

 

Toyota nie chce już 10 milionów

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Toyota zweryfikowała swoje plany dotyczącerekordu globalnej sprzedaży nowych aut. Zamiast zapowiadanych 10 milionówjapoński koncern nastawia się na sprzedaż 11 milionów samochodów rocznie.

 

Skoda Fabia zwycięzcą Eco Top 10

Nowa Skoda Fabia z silnikiem 1.2 l 60 KM została wybrana najlepszym samochodemkompaktowym w Niemczech w rankingu Eco Top 10, przeprowadzonym na zlecenie ADAC.Roczne koszty eksploatacji tego wyniosły o 2169 euro mniej od kosztówHondy Civic Hybrid, która uplasowała się na drugiej pozycji.

 

10 hitów F1 w 2009 roku

Rafał Kazimierczak, dziennikarz Przeglądu Sportowego podsumował tegorocznysezon Formuły 1. O to 10 hitów tegorocznego sezonu w królowejmotosportu.

 

10 lat Federal-Mogul w Gorzycach i dalsze inwestycje

Federal-Mogul Corporation, producent technologii dla motoryzacji, świętuje10-lecie działalności swojego zakładu w Gorzycach. Firma zapowiada dalszeinwestycje w nowe urządzenia do produkcji tłoków, łożysk oraz innychtechnologii przeznaczonych do silników nowej generacji. Inwestycje będąwsparciem dla nowych kontraktów podpisanych przez firmę z wiodącymi naświecie producentami pojazdów.

 

10 lat produkcji w fabryce Toyoty w Wałbrzychu

Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) jedna z dwóch polskich fabrykpodzespołów Toyoty świętuje 10-lecie funkcjonowania w Wałbrzychu.TMMP produkuje obecnie manualne i półautomatyczne skrzynie biegówi jednolitrowe silniki przeznaczone do większości wytwarzanych Europie modeliToyoty, w tym Toyoty Aygo, Yaris, Auris, Verso i Avensis.

 

10 mln aut wyprodukowanych w polskich fabrykach

Fiat Auto Poland świętuje ciekawy jubileusz. Z taśmy produkcyjnej tyskiegozakładu zjechał 10-milionowy samochód. Tyle aut powstało w 41-letniejhistorii fabryk w Bielsku-Białej i w Tychach.

 

ZF: Nie potrzebujemy 10. biegu

Kilku producentów, wśród których jest Volkswagen pracujenad  10-biegową skrzynią automatyczną. Niemiecka firma ZF z kolei niema zamiaru brać udziału w wyścigu o 10 bieg.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017