Wyszukiwałeś:

100

. Znaleziono 2197 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 100

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2197 wszystkich):

100 mln euro z BŚ na polskie drogi

W dniu wczorajszym, 26 kwietnia w Biurze Banku Światowego w Warszawie odbyłasię uroczystość podpisania umowy pożyczkowej na kwotę 100 mln europomiędzy Rządem Polskim a Bankiem Światowym dla sfinansowania DrugiegoProjektu Utrzymania i Rehabilitacji Dróg.

 

100 % Solaris Bus & Coach

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami struktura własnościowa firmy SolarisBus & Coach uległa zmianie. Od kilku dni przedsiębiorstwo z Bolechowa jest w100 % własnością Krzysztofa Olszewskiego.

 

Poniżej 4 litrów na 100 km

Do sprzedaży na pierwszych rynkach europejskich wchodzi Volkswagen Polo wsuperoszczędnej wersji BlueMotion. Średnie zużycie paliwa na 100 km wynosi3,9 litra.

 

Nowa Panda w rękach Elle

Podczas premiery nowego Fiata Panda 100 HP w Wielkiej Brytanii, wręczonopierwszy zestaw kluczyków dla Elle MacPherson, australijskiej supermodelki,która od wielu lat jest zagorzałą fanką włoskiej marki.

 

Saab w 100% na bioetanol

Podczas salonu samochodowego w Genewie Saab zaprezentuje najnowszy model z seriiBioPower. Koncepcyjny jeszcze Saab BioPower 100 będzie pierwszym seryjnieprodukowanym modelem w 100% napędzanym bioetanolem (E100).

 

100 autobusów za 110 milionów

W dniu 28 lutego 2007 roku przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych Sp.z o.o. w Warszawie oraz Solaris Bus & Coach S.A. podpisali umowę na dostawę100 autobusów przegubowych Solaris Urbino 18 dla MZA Warszawa. Kontrakt wartjest 110 mln złotych.

 

Fiat Panda 100 HP: Matchbox Italia

Resoraki. Niemal każdy mały chłopiec zabawie nimi poświęca najwięcejswojego czasu zanim nie zacznie interesować się płcią przeciwną. Fiatzadbał o to aby tą beztroską zabawę małymi autkami przełożyć chociaż nachwilę także na życie dorosłego mężczyzny. Na bazie popularnej Pandystworzył swojego „matchbox’a”, przyozdabiając go rzadkospotykanym w tym modelu silnikiem. W naszych testach Fiat Panda 100 HP, czylisto koni mechanicznych zamkniętych w małym, czerwonym pudełku.

 

Audi ma 100 lat!

Audi, marka, która dziś utożsamiana jest z samochodami marki premium,ale o lekkim zacięciu sportowym, w tym roku świętuje swoje 100-lecie. Małojednak kto wie, iż dzisiejsza marka Audi wywodzi się aż z pięciupomniejszych marek motoryzacyjnych, a jej nazwa jest łacińskim odpowiednikiemnazwiska jej założyciela.

 

Zaledwie 1,2 l/100 km!

Jak wykazują obecne testy, średnie spalanie w jeździe po mieście tego modeluma wynosić tylko 1,2 l/100 km. Co więcej, nawet nieco ponad 60kilometrów będzie można pokonać nie zużywając nawet kropli benzyny.To elektryczny Chevrolet Volt, którego pierwsze egzemplarze trafią dosprzedaży pod koniec przyszłego roku.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017