Wyszukiwałeś:

103

. Znaleziono 79 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 103

Spróbuj też wyszukać: 102

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 79 wszystkich):

122 km autostrad w tym roku

Na wtorkowym posiedzeniu Rady Ministrów przedstawione zostało podsumowaniedziałań za rok 2004, dotyczące budowy autostrad i dróg ekspresowych, atakże zaprezentowano plan na 2005 r. i zamierzenia na 2006 r.

 

Ponad 45 km A2 w 15 miesięcy!

Do końca listopada bieżącego roku dwa konsorcja wykonawcze muszą wybudować45,6 km autostrady A2 na odcinku Konin-Dąbie. Prace ziemne są zaawansowane,trwają także roboty na wszystkich obiektach mostowych.

 

Aż czy tylko.....

Jaki jest postęp prac przygotowawczych i budowlanych na wszystkich odcinkachautostrad i dróg ekspresowych w Polsce? Dzisiaj MinisterstwoInfrastruktury poinformowało nas o stanie na koniec kwietnia bieżącego roku.

 

Chyba się zaczęło!

Po kilkunastu latach oczekiwań, możemy chyba powiedzieć, że program budowyautostrad wreszcie wystartował. Na A-2, A-4 i A-18 trwają już zaawansowaneprace, lada moment ruszą budowy A-1 i A-6.

 

Największa budowa Europy

Na 103 km odcinku pomiędzy Koninem a Łodzią trwa budowa autostrady A2. Tonajwiększy w tej chwili plac budowy na Starym Kontynencie. Zakończenie pracbudowlanych przewidziano na koniec 2005 r.

 

Polskie drogi w budowie

13 września Rada Ministrów zapoznała się z informacją o realizacjiharmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych w latach 2004-2006 i latachdalszych za okres styczeń- sierpień 2005 r.

 

Dziesięciu chętnych na A2

10 konsorcjów weźmie udział w międzynarodowym przetargu na budowęautostrady A2 na odcinku Stryków - Konotopy koło Warszawy. Według rządowychharmonogramów na ten około 95 km odcinek "podwarszawskiej" A2poczekamy co najmniej do 2008 roku.

 

Promocyjne ceny w Subaru

Polski oddział Subaru nadal oferuje specjalne ceny na nowe samochody z rocznika2008. Rezygnując z przywiązania do rocznika auta, można zaoszczędzić nawetponad 20 tysięcy złotych.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

RME: Sołowow ponownie Wice-Mistrzem Europy

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) po raz drugi z rzęduzostali rajdowymi Wicemistrzami Europy. Polacy wywalczyli tytuł w czasie RallyDu Valais w Szwajcarii - ostatniej rundy tegorocznych mistrzostw.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017