Wyszukiwałeś:

106

. Znaleziono 79 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 106

Spróbuj też wyszukać: 106 DROGA 112 DROGA JAKA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 79 wszystkich):

Chyba się zaczęło!

Po kilkunastu latach oczekiwań, możemy chyba powiedzieć, że program budowyautostrad wreszcie wystartował. Na A-2, A-4 i A-18 trwają już zaawansowaneprace, lada moment ruszą budowy A-1 i A-6.

 

Zimowa wersja Liany

Od października br. Suzuki Motor Poland wprowadził do sprzedaży, podobnie jakod września w przypadku Ignisa, limitowaną wersję Snow White modelu SuzukiLiana.

 

Droga do płockiego mostu

Budową dróg dojazdowych do nowego mostu przez Wisłę w Płocku zajmie siękonsorcjum firm Budimex Dromex- Polibud Pomorze. Złożona oferta o wartościponad 106,6 mln zł była najtańszą spośród czterech ofert złożonych w IIetapie przetargu. Podpisanie umowy z wykonawcą powinno nastąpić wlistopadzie.

 

Nowa Honda CR-V już niebawem w Polsce

Na przełomie lutego i marca polski rynek motoryzacyjny zostanie uzupełniony okolejną propozycję z segmentu samochodów sportowo-rekreacyjnych. Wtedy teżpojawi się najnowsza odsłona Hondy CR-V. Najtańsza wersja modelu będziekosztować 106.400 zł.

 

Auta z kratką: Do wyboru, do koloru

Kiedy pięć lat temu zmiana przepisów podatkowych spowodowała, żekratki straciły sens bytu, wydawało się, iż ten absurdalny elementwyposażenia samochodów osobowych wykorzystywanych w działalnościgospodarczej już nigdy nie będzie nas straszył. Nic bardziej mylnego.Właśnie przeżywamy swoisty renesans samochodów z kratką.

 

VW Golf GTD: 170 KM, 5,3 l./100 km za 106 tys. zł

Spektrum modeli Golfa poszerza się konsekwentnie. Volkswagen wprowadza dopolskich salonów najmocniejszą odmianę tego modelu z silnikiemwysokoprężnym, sygnowaną znakiem GTD.

 

Powstaje "betonówka" do Świecka

Po dwunastu latach oczekiwań faktem stała się budowa odcinka autostrady A2pomiędzy Nowym Tomyślem a Świeckiem. Nowa, 106 kilometrowa trasa połączyPolskę z europejską siecią autostrad. Na te kilometry czekają tysiącekierowców nie tylko z Polski. ”Będziemy robić wszystko, żeby podkoniec 2011 roku zapewnić kierowcom przejazd autostradą do Świecka - obiecałwykonawca Autostrada Wielkopolska SA.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

Komplet pozwoleń na budowę A2 do Świecka

Wojewódzki Urząd Lubuski wydał decyzję o pozwoleniu na budowę naostatni pododcinek  (Świecko – Rzepin, 17,075 km) realizowanej przezAWSAII autostrady A2 Świecko – Nowy Tomyśl. Decyzja o wydaniu pozwoleniana budowę zawiera klauzulę rygoru natychmiastowej wykonalności. Autostradąod Świecka do Nowego Tomyśla będziemy mogli przejechać jeszcze przed Euro2012, a pierwsze samochody mają jeździć po niej już jesienią 2011 roku.Droga będzie miała betonową nawierzchnię, dzięki czemu ma być bardziejwytrzymała. Blisko 106 km autostrady kosztować będzie 1,2 mld Euro.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017