Wyszukiwałeś:

107

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 107

Spróbuj też wyszukać: 107 pegout peugeot 107 w 107

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 98 wszystkich):

Peugeot 107: Mały lew

Peugeot 107 to ostatni reprezentant tzw. "Trojaczków z Kolina",który pojawił się na polskim rynku. Mimo że samochód jestniemal identyczny jak bracia Toyota Aygo i Citroen C1, w momencie debiutu byłsprzedawany jako jedyny z tej trójki z silnikiem wysokoprężnym.

 

Peugeot 107: Wyścigowe lwiątko

Peugeot wprowadza do sprzedaży specjalną edycję wyposażeniową dla swojegonajmniejszego modelu 107. Teraz każdy właściciel małego lwiątka będziemógł dodać odrobinę agresji w wyglądzie auta dzięki pakietowi sportowemu"Street Racing".

 

PSA odmładza "maluchy"

Koncern PSA Peugeot Citroen postanowił odświeżyć gamę swoich najmniejszychmodeli. Francuskie bliźniaki ze słynnych "Trojaczków zKolina" (Citroen C1, Peugeot 107 i Toyota Aygo) wyróżniają sięteraz bardziej charyzmatycznymi przednimi zderzakami i grillem.

 

Powstanie rondo na krajowej trójce

Jest szansa na to, że jeszcze w tym roku ogłoszony zostanie przetarg nabudowę nowego ronda na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 3 z drogamiwojewódzkimi nr 107 i 108 niedaleko wyspy Wolin. W tym miejscu,szczególnie w lecie często dochodzi do wypadków.

 

Zachodniopomorskie drogi do remontu

Do 2013 roku województwo zachodniopomorskie zaplanowałozainwestować  około  464 mln zł w remont drógwojewódzkich. W tym roku wydatki sięgną blisko 86 mln złotych.

 

Peugeot i Citroen z podobnymi problemami co Toyota

Problem "uciekającego" pedału gazu może dotyczyć nie tylko autmarki Toyota. Na przeprowadzenie akcji serwisowej zdecydował się właśniefrancuski koncern PSA Peugeot Citroen, którego modele 107 i C1 sąwytwarzane w czeskiej fabryce w Kolinie razem z Toyotą Aygo.

 

Syndrom awarii Toyoty także u Peugeota

Polski oddział Peugeot powiadomił, że w niektórych egzemplarzachPeugeot 107, wyprodukowanych w Czechach w okresie od maja 2005 r. do 18 sierpnia2009 r., może dojść do awarii pedału gazu. Kilkanaście dni temu identycznaawaria zmusiła Toyotę do ogłoszenia globalnej akcji serwisowej dla kilkumilionów samochodów.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017