Wyszukiwałeś:

108

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 108

Spróbuj też wyszukać: 108 vito zachodnio pomorskie 2003rok vito 108

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

"Zmotoryzowana" gospodarka

Motoryzacja to najprężniej rozwijający się sektor produkcyjny w Polsce. Towłaśnie do branży motoryzacyjnej w 2004 r. napłynęło najwięcej kapitału- 703 mln. USD co stanowi 9% całości wszystkich inwestycji w 2004 r oraz 22%inwestycji w sektorze produkcyjnym.

 

24 godziny Alfy

Włoski miesięcznik Auto przeprowadził kolejną edycję corocznego, dobowegotestu wytrzymałości. Alfa Romeo 147 Twin Spark wygrała swoją kategorię.

 

Obwodnica Krakowa - remont A4

Kolejna małopolska inwestycja uzyskała wsparcie z Europejskiego FunduszuRozwoju Regionalnego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport.Dofinansowany, w wysokości prawie 108 mln zł, zostanie projekt modernizacjiautostradowej obwodnicy Krakowa od Balic do Opatkowic.

 

Landwind: Chiński SUV

Do naszej redakcji na kilkudniowy test trafił pierwszy model chińskiej firmyJiangling Motors przeznaczony na europejski rynek.

 

Ford dofinansuje Jaguara

Kwotą 2,1 miliarda dolarów koncern Ford zamierza doinwestować należącą doniego spółkę Jaguar Cars. W ten sposób pokryte mają zostać duże stratyfinansowe spółki produkującej luksusowe modele.

 

Siedmiu na krakowską A4

Siedem firm stara się pozyskać kontrakt na przebudowę autostradowej obwodnicyKrakowa. Według wstępnych założeń przebudowa autostrady A4 z Balic doOpatkowic rozpocznie się wiosną 2006 roku i zakończy z końcem 2007 roku.

 

Sprzedaż aut nowych: Europa hossa, Polska bessa

Według danych ACEA w styczniu br. europejscy klienci kupili więcej samochodówosobowych niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. W pierwszym miesiącu2006 roku w krajach UE i EFTA sprzedano łącznie 1 259 268 nowych aut.

 

Kolejne kilometry lepszych dróg

W Nowogardzie oficjalnie przekazano do użytku 1,5-kilometrowy odcinek ul.Bohaterów Warszawy, nitki wyjazdowej z miasta, oraz 5,4 km drogi pozamiejskiejNowogard-Wierzbięcin. Na drogach wojewódzkich w zachodniopomorskim planowanesą dalsze inwestycje.

 

Powstanie rondo na krajowej trójce

Jest szansa na to, że jeszcze w tym roku ogłoszony zostanie przetarg nabudowę nowego ronda na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 3 z drogamiwojewódzkimi nr 107 i 108 niedaleko wyspy Wolin. W tym miejscu,szczególnie w lecie często dochodzi do wypadków.

 

Europejski "zielony hit" - Mercedes-Benz Econic NGT

Mercedes-Benz Econic NGT (Natural Gas Technology) – to dzięki napędowiwykorzystującemu biogaz, najbardziej przyjazny dla środowiska pojazd specjalnydo transportu komunalnego i dystrybucyjnego. Nowe Mercedesy we flocie koncernuSita (Suez Lyonnaise des Eaux), zadbają o czyste i ciche centrum Sztokholmu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017