Wyszukiwałeś:

11

. Znaleziono 4862 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 11

Spróbuj też wyszukać: droga krakowa 11 11 Jastrowie-Podgaje droga kajowa 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4862 wszystkich):

Plany dla ekspresowej "11" na wybrzeżu

Trwają prace projektowe nad dostosowaniem drogi krajowej nr 11 do parametrówdrogi ekspresowej na odcinkach: Koszalin-Kołobrzeg oraz od Koszalina do granicwojewództwa.

 

11. Forum Gazowe 2007

W dniach 8-9 marca w Warszawie odbędzie się 11. już edycja Forum Gazowego.Jest to zdecydowanie najważniejsze coroczne spotkanie branży LPG, CNG i LNG wPolsce i Europie oraz jedno z najważniejszych na świecie.

 

10 mln dla obwodnicy Ostrowa

Ostrów Wielkopolski otrzyma 10 mln zł z budżetu państwa na budowęobwodnicy. Za dofinansowaniem głosowali wszyscy parlamentarzyści z regionu.Dzięki inwestycji zmieni się przebieg dróg krajowych nr 11, 25 i 36,które obecnie biegną przez centrum miasta co powoduje mieszanie sięruchu lokalnego z ruchem tranzytowym.

 

Pomysł na ekspresową Szczecin - Koszalin

Biuro projektowe ze Szczecina przygotowało projekt w którym planowanadroga ekspresowa S6 na trasie Szczecin - Kołobrzeg tuż za Płotami mogłabyskręcić na północny wschód, dotrzeć do Kołobrzegu i tampołączyć się z przyszłą ekspresową trasą S11 wiodącą do Koszalina.

 

Chrysler zlikwiduje 11 000 stanowisk

Firma Cerberus, która nie tak dawno temu odkupiła od koncernu Daimler AGudziały w marce Chrysler szykuje się do likwidacji około 11 000 stanowiskpracy. Modyfikacjom poddany zostanie także cały system produkcji w pięciuamerykańskich fabrykach.

 

Poznań: Koniec remontu wiaduktów

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu poinformował o zakończeniu ostatnichprac na dwóch remontowanych wiaduktach, Franowo i GórczyńskimZachodnim. Wiadukt Franowo został już oddany do użytku, natomiastGórczyńskim pierwsi kierowcy przejadą już w najbliższy piątek.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Ostrowa

Na początku czerwca bieżącego roku rozpoczęła się budowa obwodnicy OstrowaWielkopolskiego, która znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 11.Pierwszy etap trasy powstanie do końca przyszłego roku.

 

Obwodnice Szczecinka

Zarządcy dróg różnej kategorii podpisali list intencyjnydotyczący wspólnej przebudowy dwóch skrzyżowań na DK 11 naterenie Szczecinka. Inicjatywa sygnatariuszy listu to krok do budowy obwodnicSzczecinka.

 

Wakacje na DK 11

Właśnie rusza remont popularnej w sezonie wakacyjnym nadmorskiejkrajówki – DK 11. W ubiegłym tygodniu GDDKiA przekazała placbudowy DK 11 na 11,7 km odcinku. Okazuje się, że to nie koniecutrudnień….

 

Utrudnienia w ruchu na S6 Obwodnicy Trójmiasta

W dniach 03.11.2009 r. (od godz. 9:00) – 10.11.2009 r. wystąpią bardzopoważne utrudnienia w ruchu związane z remontami dylatacji na S6 ObwodnicyTrójmiasta i wiaduktach zlokalizowanych nad drogą ekspresową –informuje GDDKiA O/Gdańsk.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017