Wyszukiwałeś:

111

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 111

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Aż czy tylko.....

Jaki jest postęp prac przygotowawczych i budowlanych na wszystkich odcinkachautostrad i dróg ekspresowych w Polsce? Dzisiaj MinisterstwoInfrastruktury poinformowało nas o stanie na koniec kwietnia bieżącego roku.

 

Polskie drogi w budowie

13 września Rada Ministrów zapoznała się z informacją o realizacjiharmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych w latach 2004-2006 i latachdalszych za okres styczeń- sierpień 2005 r.

 

Alians Renault-Nissan ma się dobrze

Istniejące od marca 1999 roku porozumienie pomiędzy koncernami Renault iNissan z roku na rok zwiększa swój udział w globalnym rynku. W 2005 rokułączna sprzedaż ponad 6,1 mln samochodów pozwoliła na zajęcie czwartejpozycji.

 

Brazylijski EcoSport do USA

Brazylijski oddział Forda przygotowuje nową wersję SUV-a EcoSport, znanego narynku europejskim w zmienionej nieco postaci jako Ford Fusion, którysprzedawany będzie na rynku amerykańskim.

 

Skoda: na wschód!

Pozycja lidera na rynku środkowoeuropejskim (w tym i w Polsce) już niewystarcza. Skoda rozgląda się bowiem za największymi rynkami wschodnimi -Rosją, Chinami i Indiami.

 

Udany rok Skody

Wyniki finansowe Skoda Auto oraz Grupy Skoda Auto za 2005 rok sporządzonewedług Międzynarodowych Standardów Raportowania Finansowego IFRS zostałyprzedstawione na corocznej konferencji prasowej w Mlada Boleslav.

 

Dobre perspektywy Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach dokonała podsumowania wyników za 2005 r orazprzedstawiła plany na lata następne. Bazując na osiągniętych wynikach firmazamierza w najbliższej przyszłości intensywnie się rozwijać.

 

"W przyszłym roku Fabia będzie nr 1"

Skoda Auto to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się marek w Polsce.O nagrodzie Internetowy Samochód Roku 2005 dla modelu Fabia iprzyszłości czeskiej marki na polskim i europejskim rynku rozmawiamy zprzedstawicielem Skoda Auto Polska S.A., Hubertem Żyżkowskim.

 

Tiry ominą Stryków

Dzięki inwestycji wartej 111,7 mln zł z ulic Strykowa pod Łodzią zniknąwreszcie TIR-y. Obecnie brak około 4,5 km odcinka drogi powoduje, że ruchtranzytowy autostrady A2 przejeżdża przez miasteczko.

 

11.111.111 wyprodukowanych Polo!

Prezydent Niemiec Prof. Dr Horst Köhler oraz Prof. Dr Jochem Heizmann,Członek Zarządu Volkswagen AG ds. Produkcji i Jörg Müller, Prezes iDyrektor Zarządzający Volkswagen Group India wzięli udział w uroczystościopuszczenia taśmy produkcyjnej przez Polo z numerem 11.111.111 w indyjskiejfabryce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017