Wyszukiwałeś:

113

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 113

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Kolejny odcinek A4 Kraków-Szarów

Urząd Wojewódzki w Krakowie przekazał krakowskiemu oddziałowi GDDKiApozwolenie na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 Kraków- Szarów. Budowablisko 20 km autostrady będzie kosztować około 500 mln złotych.

 

Hyundai Tucson: Kolejny SUV

Kompaktowy SUV ma być raczej namiastką auta terenowego, znacznie lepiej maspisywać się na utwardzonych nawierzchniach, w ruchu miejskim. Propozycjątakiego auta jest Hyundai Tucson, który w tym roku dołączył do ofertykoreańskiego producenta.

 

Koncern Volkswagen rekordowo

2005 rok był rekordowym dla koncernu Volkswagen. Na całym świecie nabywcówznalazło 5,24 miliona samochodów. Oznacza to wzrost o 3,2 procent w stosunkudo roku poprzedniego.

 

Polskie Autobusy - oby tak dalej!

W 2005 roku Autosan i Jelcz sprzedały łącznie 391 autobusów. Polscy kliencikupili 225 autobusów marki Autosan i 132 pojazdy Jelcz, 34 autobusy trafiły doklientów zagranicznych. Dobrze dla spółki rozpoczął się 2006r. W dwóchpierwszych miesiącach sprzedano o 100% więcej autobusów niż w analogicznymokresie roku ubiegłego (wzrost z 32 do 69 sztuk).

 

Logan ma się dobrze

Po raz pierwszy od pięciu lat rumuńska marka Dacia odnotowała dodatni wynikroczny. To zasługa bardzo dobrych wyników sprzedaży modelu Dacia Logan.

 

Oferty dla Nowej Soli

GDDKiA poinformowała o otwarciu ofert na budowę północnej obwodnicy NowejSoli, w ciągu drogi krajowej numer 3 (woj. lubuskie). Realizacja projektuzostała zaplanowana na lata 2005-2007 i jest jednym z etapów budowy drogiekspresowej S3.

 

Tucson z mocniejszym dieslem

Od czerwcu bvr. oferta modelu Hyundai Tucson poszerzyła się o wersję z nowymsilnikiem diesla 2.0 VGT o mocy 140 KM, z 6 – stopniową skrzynią biegóworaz napędem na 4 koła.

 

Mercedes Klasa (AM)G

Mercedes postanowił jeszcze raz podrasować swój terenowy model Klasa Gz symbolem 55 AMG. Optycznie auto zachowało klasyczną formę, jednak podmaską przewija się najnowocześniejsza technologia.

 

Chevrolet Cruze za niecałe 50 tys. zł

General Motors Poland opublikował właśnie oficjalne ceny, jakie przyjdziezapłacić za całkowicie nowy model w gamie, jakim jest Chevrolet Cruze. Zapodstawową wersję z 1,6-litrowym silnikiem trzeba będzie zapłacić minimum49.990 zł.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017