Wyszukiwałeś:

114

. Znaleziono 131 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 114

Spróbuj też wyszukać: vito 114

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 131 wszystkich):

7,7 kilometrowy kawałek 'Berlinki'

W drugim kwartale bieżącego roku ma ruszyć przebudowa autostrady A-6 naodcinku Klucz - Kijewo w zachodniopomorskim. Długość całego odcinkaobjętego przebudową wynosi 7,7 m oraz 14 obiektów inżynierskich.

 

BMW B6 Coupe - alternatywa dla M6

Po premierze BMW Alpina B6 Cabrio na targach IAA we Frankfurcie przyszedł czasna premierę wersji Coupe. Nowa "bawarka", która ma byćkomfortową alternatywą dla modelu BMW M6 zaprezentowana została w Tokio.

 

Sprzedaż spada - produkcja rośnie

Pomimo drastycznego spadku sprzedaży nowych samochodów osobowych na polskimrynku, ich produkcja utrzymuje się na wysokim poziomie. W listopadzie br.,linie produkcyjne opuściło 52 754 samochodów, o 19,2% więcej w porównaniudo listopada ubiegłego roku i o niecałe 2% więcej niż w miesiącu ubiegłym- podaje Samar.

 

Jaka będzie produkcja aut w Polsce?

19 grudnia br. rozgorzała w mediach dyskusja wywołana analizamiPricewaterhouseCoopers (Autofacts) o mającym nastąpić załamaniu produkcjipojazdów w naszym kraju w najbliższych latach. Ponieważ informacja ta,zdaniem Polskiej Izby Motoryzacyjnej jest błędna. Poniżej przedstawiamy stanowisko PIM-u w tej kwestii.

 

Mittal Steel zakończył I etap inwestycji

W marcu 2004 roku inwestor strategiczny dla Polskich Hut Stali - Mittal Steel(wówczas LNM Holdings) zaakceptował program inwestycyjny zawarty wbiznesplanie polskiego koncernu stalowego i zobowiązał się do realizacjiczterech głównych projektów inwestycyjnych. Ostatnio Mittal Steel Poland SAogłosił zakończenie I etapu programu inwestycyjnego.

 

A6, S3 i obwodnice na zachodnim Pomorzu

W wakacje pojedziemy po nowej autostradzie A6 oraz obwodnicy Zieleniewa iMorzyczyna. Pod koniec roku gotowa ma być obwodnica Międzyzdrojów.Wreszcie rozpocznie się budowa najbardziej oczekiwanej S3 na południe –wynika z planów szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad na rok 2007.

 

Hyundai Coupe wraca do Polski

Po roku nieobecności na polskim rynku w salonach Hyundaia ponownie będziemożna zamawiać sportowy model Coupe. Ceny drugiej generacji tego modeluzaczynają się od 81.900 zł.

 

F1: Ferrari dało znak

Pierwszy, pełny dzień testów nowych bolidów F1, w którychwzięła udział większa część zespołów zakończył się wczoraj natorze w Walencji. Chyba wszystko układa się po myśli szefów Ferrari.Felipe Massa i aktualny mistrz świata F1, Kimi Raikkonen byli najszybsi podczaswtorkowej sesji.

 

Zielona Octavia

W ofercie Skody pojawiła się ekologiczna i oszczędna Škoda OctaviaGreenLine, w dwóch wersjach nadwoziowych, wyposażona w nowy silnik 1.6TDI.

 

Sprzedam: Renault Fluence 2015

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
sedan złoty benzynowy 1600 114 30947 42900PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017