Wyszukiwałeś:

12

. Znaleziono 4715 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 12

Spróbuj też wyszukać: bolechowo E372 342

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4715 wszystkich):

Obwodnica Puław coraz bliżej

Obwodnica Puław będzie liczyć prawie 25 km, a most na Wiśle ponad 1038 mb.Projekt o wartości szacowanej około 700 mln zł jest jednym z etapów budowydrogi ekspresowej S-12, która będzie stanowić drogową oś Lubelszczyzny.

 

Coraz lepsze wojewódzkie w Wielkopolsce

W 2006 roku wyremontowano i zmodernizowano łącznie ponad 121,5 km drógwojewódzkich w Wielkopolsce. Powstały obwodnice Grodziska i Nowego Tomyśla ołącznej długości prawie 12 kilometrów. Zbudowano dwa mosty przez Wartę ijej rozlewiska oraz zakończono roboty ziemne przy ponad 5-kilometrowejobwodnicy Śremu, która ma być gotowa jesienią 2007 roku. Gotowa jest teżznaczna część obwodnicy Kórnika.

 

Żółwie tempo obwodnicy Gostynia

Mimo, ze prace nad obwodnicą Gostynia (woj. wielkopolskie) trwają kilka latnadal nie wiadomo kiedy i gdzie powstanie. W centrum miasta przecinają siędwie ruchliwe trasy droga krajowa nr 12 oraz droga wojewódzka numer 434.Stąd bez ustaleń GDDKiA dla wytyczenia obejścia w ciągu DK 12 nie ma mowy okolejnym etapie obwodnicy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 434.

 

Solarisy we Frankfurcie

Dla polskiego producenta autobusów z Bolechowa, firmy Solaris szykuje siękolejny intratny kontrakt zza granicy. Tym razem zamówienie na 37 egzemplarzyUrbino 12 pochodzi z Frankfurtu nad Menem.

 

Piotrków: Koniec remontu Sulejowskiej

Pod koniec listopada bieżącego roku została oddana do użytku ulicaSulejowska w Piotrkowie Trybunalskim. Wyremontowana przez firmę Skanska ulicastanowi fragment drogi krajowej nr 12.

 

Lublin: Węzeł gotowy po 21 latach

W ubiegłym tygodniu oddano do użytku dwie ostatnie łącznice węzłaPoniatowskiego w Lublinie, gdzie przecinają się drogi krajowe nr 12, 17 i 19.Tym samym zakończyła się realizacja ważnej inwestycji prowadzonej od 1987roku.

 

Utrudnienia na DK 14 i DK 12 w woj. łódzkim

Rozpoczął się remont kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 14 międzyDobroniem a Orpelowem w woj. łódzkim. Prace potrwają do listopada.Zmiany w organizacji ruchu są tez na drodze krajowej nr 12 w okolicachSieradza.

 

Odnawiają DK 12 Głogów- Serby

11 września podpisano umowę i przekazano plac wykonawcy odnowy drogi krajowejnr 12 na odcinku Głogów – Serby. W związku  zprowadzonymi  robotami użytkownicy  ruchu  napotkają utrudnienia. Prace potrwają do połowy grudnia br.

 

Powstanie obwodnica na przygranicznej DK 12

Po wieloletnich przygotowaniach podpisano umowę na budowę obwodnicy miastaŁęknica w ciągu drogi krajowej nr 12. Wykonawca ma 1,5 roku na zrealizowanieinwestycji. Prace pochłoną niemal 64 mln zł.

 

Gwarancja na używane

Ford uruchomił właśnie unikalny na polskim rynku program ochrony gwarancyjnejdla samochodów do 10 lat i przebiegu 200.000 km pod nazwą. Program"Gwarancja 12" obejmuje najważniejsze, a zarazem najdroższepodzespoły pojazdu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017