Wyszukiwałeś:

120

. Znaleziono 974 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 120

Spróbuj też wyszukać: 112 bmw 120

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 974 wszystkich):

Nifco otworzy fabrykę w Świdnicy

Japońska spółka Nifco chce zainwestować i wybudować nową fabrykę wŚwidnicy. Docelowo pracę znajdzie 120 osób. Rozpoczęcie produkcji jestplanowane wiosną 2007 r.

 

Mahle od ponad 120 lat

Firma Mahle działająca w branży motoryzacyjnej istnieje na rynku od ponad 120lat. Można powiedzieć, że elementami składowymi milionów tysięcy pojazdówporuszających się po drogach Europy i świata są produkty MAHLE. Zakład wKrotoszynie jest jednym z 70 zakładów MAHLE usytuowanych na całym świecie izatrudnia obecnie około 2400 pracowników.

 

Drogi za 120 mld zł

Minister Transportu Jerzy Polaczek poinformował o przygotowywaniu wieloletniegoprogramu inwestycyjnego. Powiedział, że rząd przewiduje wydanie na inwestycjedrogowe około 120 mld złotych do 2013 roku.

 

Krócej z Ostrołęki do Warszawy

Zostało podpisane porozumienie w sprawie budowy nowego odcinka drogiwojewódzkiej Ostrołęka - Wyszków. Dzięki inwestycji droga z Ostrołęki doWarszawy skróci się ze 120 km do niespełna 100 km. Szacunkowy kosztinwestycji to 200 mln zł.

 

Haering inwestuje 120 mln euro

Firma Haering Polska rozpoczęła działalność produkcyjną w PiotrkowieTrybunalskim w styczniu 2002 roku. Dzisiaj firma zatrudnia prawie 540 osób.Liczba ta ma wzrosnąć w czasie kilku lat do 1000 osób.

 

120 mln zł za obwodnicę Kędzierzyna

Już za dwa lata kierowcy otrzymają do dyspozycji południową obwodnicęKędzierzyna – Koźla. Prace nad blisko 3,5 km odcinkiem drogi, warteponad 120 mln zł, według harmonogramu ruszą jeszcze w tym miesiącu.

 

Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet: Namiastka sportowca

Fiat Grande Punto w ciągu już trzech lat obecności na rynku zdołałwywalczyć sobie dość solidną pozycję wśród konkurencyjnego segmentumaluchów. Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia. I teraz ze 120-konnymsilnikiem T-Jet z turbosprężarką zamierza powalczyć o klienta oczekującegood auta nieco więcej sportowych doznań.

 

Toyota Land Cruiser 120 w rajdowej specyfikacji

Toyota zaprezentowała terenowego Land Cruisera 120 przygotowanego w rajdowejspecyfikacji T2, którym startować będzie polska załoga. Cel jest jasny- udział w rajdzie Dakar 2010.

 

W Audi TT wyprzedzisz szybciej niż w Ferrari!

Moc maksymalna to oczywisty współczynnik samochodu. Szybszy jest ten,która ma więcej koni mechanicznych. Jednak w codziennej jeździe odsprintu od zera do setki ważniejsza wydaje się elastyczność i siła ciągu wkażdym przedziale obrotów. O to wygrani i przegrani w rozpędzaniu sięod 80 do 120 km/h.

 

Ford Fiesta: Mała mocna

120 koni mechanicznych w małym aucie, jakim jest Ford Fiesta, do tego jeszczewersja Sport mogą już na wstępie zaostrzyć nasz apetyt. Czy jednakrzeczywiście Fiesta w testowanej przez nas wersji silnikowej i nadwoziowejspełnia pokładane w niej nadzieje?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017