Wyszukiwałeś:

121

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 121

Spróbuj też wyszukać: lusterko mazda 121

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

2 lata współpracy Futury i GMAC

Futura Leasing S.A. i Prime Car Management S.A. -€“ strategia dynamicznegowzrostu

 

VW największym w Polsce producentem lekkich samochodów użytkowych

Fabryka Volkswagen Poznań osiągnęła w roku 2004 najlepszy wynik w swojejdotychczasowej historii. W porównaniu do roku 2003 produkcja samochodówwzrosła o 193,9 procenta i wyniosła w roku ubiegłym 121.760 sztuk.

 

Droga do płockiego mostu

Budową dróg dojazdowych do nowego mostu przez Wisłę w Płocku zajmie siękonsorcjum firm Budimex Dromex- Polibud Pomorze. Złożona oferta o wartościponad 106,6 mln zł była najtańszą spośród czterech ofert złożonych w IIetapie przetargu. Podpisanie umowy z wykonawcą powinno nastąpić wlistopadzie.

 

Honda CR-V: SUV z dieslem

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po razpierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawiatakże w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

Budżet na pomorskie drogi

Plan wydatków drogowych na drogach krajowych w województwie pomorskim w 2006roku zakłada, że wyniosą one około 355 mln złotych. Inwestycjezapowiedział terenowy oddział GDDKiA oraz ZDW w Gdańsku.

 

Inwestycje drogowe na Dolnym Śląsku

W 2006 roku rząd planuje wydać ponad 5,7 mld zł na budowę dróg i autostrad.Znaczna część tej kwoty przypadnie na realizację poprawy infrastruktury drogowej w województwie dolnośląskim.

 

Coraz lepsze wojewódzkie w Wielkopolsce

W 2006 roku wyremontowano i zmodernizowano łącznie ponad 121,5 km drógwojewódzkich w Wielkopolsce. Powstały obwodnice Grodziska i Nowego Tomyśla ołącznej długości prawie 12 kilometrów. Zbudowano dwa mosty przez Wartę ijej rozlewiska oraz zakończono roboty ziemne przy ponad 5-kilometrowejobwodnicy Śremu, która ma być gotowa jesienią 2007 roku. Gotowa jest teżznaczna część obwodnicy Kórnika.

 

121 Cayenne w powietrzu

W ubiegły piątek na lotnisku w Lipsku miała miejsce niecodzienna akcjazaładunkowa. Do rosyjskiego samolotu transportowego Antonov 124-100 zostałozaładowanych 35 egzemplarzy terenowego modelu Porsche Cayenne. Samochodytrafią do Meksyku. W podobny sposób zostanie przetransportowanych łącznie121 ekskluzywnych terenówek.

 

Rząd przyjął program budowy dróg

Ministerstwo Transportu poinformowało, że Rada Ministrów przyjęłaProgram Budowy Dróg Krajowych na lata 2008-2012. Rząd przeznaczył 121mld zł na budowę dróg i autostrad. Średnio jest to ponad 24 mld złrocznie.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017