Wyszukiwałeś:

122

. Znaleziono 185 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 122

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 185 wszystkich):

122 km autostrad w tym roku

Na wtorkowym posiedzeniu Rady Ministrów przedstawione zostało podsumowaniedziałań za rok 2004, dotyczące budowy autostrad i dróg ekspresowych, atakże zaprezentowano plan na 2005 r. i zamierzenia na 2006 r.

 

Remontów na zachodnim wybrzeżu c.d.

Umowy o łącznej wartości prawie 650 mln złotych zawarto w woj.zachodniopomorskim w latach 2004-2006 w ramach Zintegrowanego ProgramuOperacyjnego Rozwoju Regionalnego. Prawie 200 mln zł przeznaczono namodernizację i rozbudowę regionalnego układu transportowego (z czego 150 mlnpokrytych ze środków UE).

 

Nowe TSI i siedmiobiegowe DSG

Volkswagen zaprezentował niedawno w Wiedniu podczas międzynarodowego sympozjumdwie swoje nowości - kolejną wersję silnika TSI oraz siedmiobiegowąskrzynię DSG. Oba rozwiązania pojawią się na rynku już w drugiej połowieroku.

 

Valeo inwestuje 122 mln

Valeo w swojej fabryce w Czechowicach-Dziedzicach zainwestuje ponad 122 mln złw produkcję rozruszników i alternatorów. Powstanie 500 nowych miejsc pracy.

 

Kia cee'd SW: Bardziej Sporty, czy bardziej Wagon?

Kiedy przed ponad rokiem na polskim rynku debiutowała Kia cee'd w wersjihatchback, mało kto się spodziewał tak dobrego przyjęcia. A jednak. Kiedywięc pod koniec ubiegłego roku pojawiła się wersja kombi (SW), można byłoliczyć na równie podobne ciepłe przyjęcie.

 

Golf VI już w sprzedaży!

Ruszyła przedsprzedaż Volkswagena Golfa szóstej generacji, niestety narazie tylko za naszą zachodnią granicą. Ceny tego europejskiego bestsellerazaczynają się od 16.500 euro. W Polsce sprzedaż Golfa VI ruszy w połowiepaździernika.

 

VW Golf – premiera szóstej generacji

Najważniejszym wydarzeniem na paryskim stoisku Volkswagena była premieraszóstej generacji Golfa. Jego nadwozie zostało od nowa zaprojektowane.

 

Golf z wielkim bagażnikiem

Choć może nie stanowi bardzo dużego udziału w łącznej sprzedaży, to niebyłoby tak wielkiego sukcesu Golfa bez wersji kombi (Variant). Większaprzestrzeń bagażowa, jedna z największych w tym segmencie, to atut,który jest szczególnie ważny dla osób przewożących cojakiś czas większą ilość bagażu. Do Polski wjechał właśnie VolkswagenGolf VI w wersji Variant.

 

RME: Sołowow ponownie Wice-Mistrzem Europy

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) po raz drugi z rzęduzostali rajdowymi Wicemistrzami Europy. Polacy wywalczyli tytuł w czasie RallyDu Valais w Szwajcarii - ostatniej rundy tegorocznych mistrzostw.

 

VW Amarok – wilk rusza na polowanie

Na rynek wchodzi właśnie nowy, mocny gracz w segmencie pick-up. W AmerycePołudniowej od nowego roku a na rynku europejskim w drugiej połowie, pojawisię Volkswagen Amarok. Jego nazwa w języku Innuitów, oznacza wilka -króla pustkowia, symbol siły i wytrzymałości. Takiwedług producentama być nowy Amarok.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017