Wyszukiwałeś:

124

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 124

Spróbuj też wyszukać: mercedes 124 124 kombi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Kolejny etap "Zakopianki"

13 kwietnia 2005 r. w Krakowie podpisana została umowa na wykonaniedokumentacji projektowej dla kolejnej inwestycji na "Zakopiance".Inwestycja dotyczy budowy odcinka Poronin - Zakopane wraz z obejściemZakopanego, łącznie 7,1 km.

 

Odświeżony Signum już w Polsce

W ubiegłym tygodniu General Motors Poland opublikował ceny nowego Opla Signum.Nowy Opel z segmentu średniej klasy będzie również dostępny w wersji Sport.

 

Nowy most na Nysie Kłodzkiej

Około rok czasu trwała budowa nowego mostu na rzece Nysa Kłodzka wmiejscowości Skorogoszcz (woj. opolskie). Całkowity koszt inwestycji wyniósłokoło 24 mln zł.

 

Dobre wyniki Suzuki w Japonii

Z reguły nie podajemy wyników sprzedaży z rynku japońskiego. Tym razemjednak odbiegamy od tej reguły, za względu na bardzo dobry wynik marki Suzuki,która w listopadzie wyprzedziła i Hondę, i Nissana.

 

Objazd na Zakopiance

"Od środy 11 stycznia zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu wStróży. W związku z budową wiaduktu, ruch pojazdów zostanie przeniesiony na"starą Zakopiankę" biegnącą równolegle do istniejącejdrogi" - informuje budująca ekspresową "Zakopiankę" pomiędzyMyślenicami a Lubniem firma "Mota - Engil".

 

Inwestycje Dębicy

Wydatki inwestycyjne Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. w I kwartale 2006 rokuwyniosły 15,6 mln złotych. Spółka chce zainwestować w całym 2006 rokuokoło 124 mln złotych.

 

121 Cayenne w powietrzu

W ubiegły piątek na lotnisku w Lipsku miała miejsce niecodzienna akcjazaładunkowa. Do rosyjskiego samolotu transportowego Antonov 124-100 zostałozaładowanych 35 egzemplarzy terenowego modelu Porsche Cayenne. Samochodytrafią do Meksyku. W podobny sposób zostanie przetransportowanych łącznie121 ekskluzywnych terenówek.

 

Wrocław: Będzie most, ale droższy

Kierowcy niecierpliwie czekają na budowę autostrady A-8, tzw. AutostradowejObwodnicy Wrocławia, która może być szansą na polepszenie sytuacjikomunikacyjnej miasta. Pierwszym budowanym odcinkiem ma być nowy most na Odrze,jednak inwestycja będzie droższa o 124 mln zł.

 

Warszawa: Podpisali umowę na węzeł Marsa

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie podpisał umowę na budowęwęzła Marsa. Ostatni etap Trasy Siekierkowskiej, czyli skrzyżowanie z drogąkrajową nr 2, zostanie wybudowany do 2011 roku. Koszt inwestycji to ponad 124mln zł.

 

Warszawa: zmiany na węźle Marsa

Trwają intensywne prace przy budowie węzła Marsa czyli skrzyżowania TrasySiekierkowskiej z drogą krajową nr 2. Z początkiem września zmieniła sięorganizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Płowiecka, Marsa i Ostrobramska wWarszawie. Samochody zostaną skierowane na wybudowane fragmenty przyszłegoronda i nową jezdnię ulicy Marsa. Węzeł Marsa ma być gotowy w listopadzie2011 r. Prace wyceniono na 124 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017