Wyszukiwałeś:

125p

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 125p

Spróbuj też wyszukać: koneserskie FSO produkcja samochodow w 1968 roku125p fso 1500

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Zakład Tapicerki Samochodowej wraca na rynek

Tongheung-ZTS Polska, spółka znana jako Zakład Tapicerki Samochodowej wGrójcu, związana od 1972 roku z FSO wraca na rynek. Spółka przez ostatnie 4lata pozostawała w stanie upadłości.

 

FSO ma 55 lat

W listopadzie 1951 roku z taśmy FSO na Żeraniu zjechał pierwszy, powojennypolski samochód - Warszawa M20. W ciągu 55 lat FSO wyprodukowało ponad 3,5miliona samochodów. Blisko 1,5 miliona aut wyeksportowano do 90 krajówświata.

 

FSO to nie tylko Żerań

Fabryka Samochodów Osobowych S.A. kojarzona jest zazwyczaj z zakładamiprodukcyjnymi znajdującymi się na warszawskim Żeraniu. Tymczasem FSO posiadatakże udziały w 51 spółkach na terenie całego kraju, których zakresdziałalności jest bardzo zróżnicowany. Wspólnie z nimi tworzy GrupęKapitałową FSO.

 

FO Dębica w Centralnym Okręgu Przemysłowym

W tym roku mija siedemdziesiąt lat od utworzenia Centralnego OkręguPrzemysłowego – jednego z największych i najbardziej ambitnychprojektów II Rzeczypospolitej. W wielu miastach powstały wówczasfabryki, które funkcjonują i odnoszą sukcesy po dziś dzień. Takimzakładem była m.in. Fabryka Gum Jezdnych w Dębicy znana dziś jako FirmaOponiarska Dębica S.A.

 

Actyon Sports, L200, Navara, Ranger: Bitwa pickupów

Pick-upy. Jeszcze kilka lat temu samochody tak rzadko spotykane na polskichdrogach, jak banany i mandarynki w sklepach w czasach realnego socjalizmu.Obecnie przeżywają boom popularności w naszym kraju, głównie zasprawą możliwości odliczenia pełnego podatku VAT przy zakupie.Sprawdziliśmy, co jeszcze są w stanie zaoferować auta z paką. Na tapecieMitsubishi L200, Nissan Navara, Ford Ranger i Ssangyong Actyon Sports

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017