Wyszukiwałeś:

126

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 126

Spróbuj też wyszukać: 126p mercedes 126

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Rekordowe zwycięstwo Forda

Transit Connect vanem roku 2003

 

Ssangyong w Polsce

30 czerwca w Warszawie miała miejsce oficjalna premiera nowej marki na polskimrynku - Ssangyong. Wyłącznym importerem samochodów tej marki będzie firmaAlmeco.

 

Dębica - największa fabryka Goodyeara w Europie!

Zakład w Dębicy jest największym spośród 11 fabryk Goodyeara wEuropie i trzecim pod względem wielkości spośród 85 fabryk koncernu naświecie.

 

7,7 kilometrowy kawałek 'Berlinki'

W drugim kwartale bieżącego roku ma ruszyć przebudowa autostrady A-6 naodcinku Klucz - Kijewo w zachodniopomorskim. Długość całego odcinkaobjętego przebudową wynosi 7,7 m oraz 14 obiektów inżynierskich.

 

Profesjonalizm w każdym ściegu

Firma Inter Groclin generuje zyski niezbędne do osiągnięcia pozycji lidera narynku foteli samochodowych. W nadchodzących okresach firma zakładasystematyczne zwiększanie mocy produkcyjnych w związku z realizacją nowychkontraktów eksportowych.

 

Polskie inwestycje w UE

Wiele mówi się o inwestycjach zagranicznych w Polsce. Jak jednakprzedstawiają się polskie inwestycje bezpośrednie w krajach UniiEuropejskiej?

 

FSO - kierunek wschód

"Naszym wspólnym celem jest wprowadzenie FSO do grona najlepszych firmmotoryzacyjnych Europy. Wymaga to wiele pracy i nakładów inwestycyjnych, alejestem pewien, że mamy w tym Państwa pomoc i poparcie" - powiedział doakcjonariuszy Tariel Wasadze, Prezes konsorcjum UkrAvto i nowy członek RadyNadzorczej FSO.

 

Zielona Kia Rio

Tegoroczny salon motoryzacyjny w Genewie będzie okazją dla Kia Motors byzaprezentować swój technologiczny potencjał. W ramach specjalnego programubadawczego konstruktorzy koreańskiej marki pracowali przez ostatnie miesiącenad modelem Kia Rio Hybryd.

 

Jednak tylko 126 mld zł na drogi

Na najbliższym posiedzeniu rządu ma zostać przyjęty nowy program budowydróg krajowych do 2012 roku. Budżet na ten cel powinien wynieść 126mld zł. Wcześniejszy projekt miał obejmować lata 2007-2015.

 

35 lat "Malucha"

Dokładnie 6 czerwca 1973 roku zmontowano w zakładach dawnej FabrykiSamochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej pierwsze egzemplarze Fiata126p. Samochód powstał z oryginalnych włoskich części, gdyżwcześniej, od 1972 roku w zakładach Fiata w Cassino trwała już jego seryjnaprodukcja.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017