Wyszukiwałeś:

samochody X

elektryczne X

. Znaleziono 568 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody elektryczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (121 - 130 z 568 wszystkich):

Stworzą silniki dla smartów i Mercedesów

Koncern Daimler razem z firmą Bosch podpisały umowę w sprawie założeniaspółki joint venture, która będzie się zajmować rozwojem,produkcją oraz dystrybucją silników dla pojazdów elektrycznychobu marek należących do niemieckiego koncernu samochodowego.

 

Elektryczny sedan Infiniti

Po premierze koncepcyjnego auta elektrycznego na wystawie w Genewie, Infinitirównież na nowojorskich targach zaprezentowało prototyp napędzanyenergią elektryczną. Tym razem mamy do czynienia z sedanem, który, wgzapowiedzi, już za dwa lata powinien trafić do seryjnej produkcji.

 

Pierwsze takie BMW

Pierwszy seryjnie produkowany model z nowej rodziny BMW i jest już gotowy. Topierwszy przedstawiciel bawarskiej marki, pod którego maską pracowaćbędzie tylko jednostka elektryczna. Czy to początek końca świata prawdziwejmotoryzacji?

 

Pracują nad bardziej wydajnymi akumulatorami do e-aut

Bosch wraz z partnerami pracuje nad zwiększeniem wydajnościakumulatorów, które mają być wykorzystywane w samochodachelektrycznych. Projekt o nazwie IntLiIon wspierany jest przez niemieckieministerstwo edukacji i badań.

 

Elektryczny Golf oraz up!

O elektrycznej wersji Volkswagena up! już informowaliśmy na naszych stronach.Będzie można go zobaczyć już we wrześniu na wystawie we Frankfurcie.Większym zainteresowaniem cieszyć się jednak powinien Volkswagen Golfrównież napędzany energią elektryczną.

 

Ruszyła produkcja drugiego elektrycznego Nissana

Po modelu Leaf, Nissan e-NV200 będzie drugim w pełni elektrycznym modelem wofercie japońskiej marki. Właśnie ruszyła w Barcelonie produkcja tegopojazdu, która do klientów zarówno w wersji osobowej, jak idostawczej.

 

Mitsubishi Outlander PHEV - SUV tankowany z gniazdka

Mitsubishi wprowadza na rynek swojego pierwszego SUV-a z napędem hybrydowymoraz możliwością ładowania z gniazdka. Samochód posiada dwa silnikielektryczne, jeden spalinowy, a wszystko połączone bardzo skomplikowaną izawiłą technologią. Mieliśmy okazję przejechać kilkanaściekilometrów na chwilę zanim pojawi się w polskich salonach w dośćwysokiej cenie wynoszącej ponad 176 tys. zł.

 

Samsung zrobi dla BMW ogniwa akumulatorowe

BMW i Samsung podpisały memorandum o porozumieniu na dostawę kolejnych ogniwakumulatorowych dla elektrycznych i hybrydowych modeli bawarskiego koncernu, wtym dla BMW i3 oraz i8.

 

Sprzedali już ponad 200 tys. aut elektrycznych

Alians Renault-Nissan walczy o jak najwyższą pozycję w globalnym rankinguproducentów samochodów, jednak do czołowej trójki trochęmu wciąż brakuje. Francusko-japońska firma jest za to niekwestionowanymliderem pod względem sprzedaży aut elektrycznych.

 

Mały elektryczny Opel w 2016 roku

Wygląda na to, że pod koniec przyszłego roku cenniki Opla wzbogacą się o funkcjonalne miejskie auto z elektryczny napędem - bliźniaka Chevroleta Bolta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody elektryczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018