Wyszukiwałeś:

samochody X

elektryczne X

. Znaleziono 564 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody elektryczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (121 - 130 z 564 wszystkich):

Samsung zrobi dla BMW ogniwa akumulatorowe

BMW i Samsung podpisały memorandum o porozumieniu na dostawę kolejnych ogniwakumulatorowych dla elektrycznych i hybrydowych modeli bawarskiego koncernu, wtym dla BMW i3 oraz i8.

 

Sprzedali już ponad 200 tys. aut elektrycznych

Alians Renault-Nissan walczy o jak najwyższą pozycję w globalnym rankinguproducentów samochodów, jednak do czołowej trójki trochęmu wciąż brakuje. Francusko-japońska firma jest za to niekwestionowanymliderem pod względem sprzedaży aut elektrycznych.

 

W "elektryku" bezpieczniej - crash-test Kii Soul

Koreański crossover Kia Soul został poddany testom zderzeniowym przez EuroNCAP. W badaniach udział wzięły dwie wersje samochodu - tradycyjna, benzynowa oraz elektryczny Soul EV.

 

Mały elektryczny Opel w 2016 roku

Wygląda na to, że pod koniec przyszłego roku cenniki Opla wzbogacą się o funkcjonalne miejskie auto z elektryczny napędem - bliźniaka Chevroleta Bolta.

 
 

Elektryczne BMW i3 wymaga poprawek

Niektórzy właściciele małego BMW i3 nie są zadowoleni z działaniajego elektryczno-spalinowego układu napędowego. Zgłaszane reklamacjezmusiły Bawarczyków do wprowadzenia usprawnień w tym aucie.

 

Elektryczny VW Golf detronizuje Nissana Leafa

Nissan Leaf stracił koronę najchętniej kupowanego auta elektrycznego na Starym Kontynencie. Europejczycy dużo chętniej sięgają po Volkswagena e-Golfa.

 

Polacy kupują coraz więcej aut elektrycznych

Europejskie stowarzyszenie producentów aut ACEA ogłosiło wynikisprzedaży pojazdów o tzw. napędzie alternatywnym w krajach StaregoKontynentu. Wzrost zainteresowania tymi samochodami jest znaczny, a Polska podtym względem bryluje.

 

Volkswagen e-Golf: pierwsza jazda

Do tej pory można było jeszcze się sprzeczać, co do przyszłościelektrycznych samochodów. Ale skoro za tego typu auta wziął sięVolkswagen, skoro powstał elektryczny Golf, wszelkie wątpliwości chyba jużnie mają racji bytu.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody elektryczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018