Wyszukiwałeś:

130

. Znaleziono 905 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 130

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 905 wszystkich):

Pierwsze Solarisy juz w Berlinie

Dzisiaj, tj. 17 czerwca, przed Stadionem Olimpijskim w Berlinie odbyło sięuroczyste przekazanie kluczy do autobusów Solaris Urbino 18 BerlińskiemuPrzedsiębiorstwu Komunikacji Miejskiej (BVG). Tym symbolicznym aktem pierwszychkilkanaście ze 130 "przegubowców" polskiego producenta włączonych zostałodo parku autobusowego BVG.

 

Defender z podnośnikiem

Znany ze swoich terenowych właściwości Land Rover Defender 130 będzie mógłbyć też wykorzystywany teraz do innych zadań. Pomoże mu w tymspecjalistyczny podnośnik PMT 12.

 

Alhambra z większą mocą

W ofercie modelu Seat Alhambra pojawiła się wersja ze 140-konnym silnikiem 2.0TDI, który zastępuje jednostkę 1.9 TDI 130 KM. Seat z nowym silnikiem jestjuż dostępny w sprzedaży z wyposażeniem Stylance.

 

Klasa C od 130.500 zł

Polski oddział koncernu DaimlerChrysler opublikował ceny modelu Mercedes klasaC. Auto to trafi do polskich salonów w połowie kwietnia br.

 

Polacy wolą gwiazdę na grillu

Początek sprzedaży nowej generacji Mercedesa klasy C również na polskimrynku jest bardzo obiecujący. W ciągu zaledwie kilku dni od "dniotwartych" dealerzy zebrali już 130 zamówień na to auto.

 

Renault Twingo GT-R we Frankfurcie

Niemiecka firma tunerska Elia zaprezentuje we Frankfurcie model Twingo GT-R,zbudowany w oparciu o nowe Renault Twingo GT. Moc małego Francuza ma wynieśćokoło 130-140 KM.

 

Autostrada A1 jeszcze droższa

W lipcu bieżącego roku Minister Infrastruktury parafował wstępną umowę nabudowę autostrady A1. Okazuje się jednak, że wynegocjowana cena to nie jedynekoszty budowy tej drogi. Do puli trzeba doliczyć jeszcze przynajmniej 130 mlneuro.

 

Rok 2009 na drogach krajowych Warmii i Mazur

W 2009 roku w województwie warmińsko-mazurskim roboty drogowe toczyłysię na ponad 169 km dróg krajowych, a łączna wartość wszystkichrealizowanych w tym roku kontraktów wyniosła blisko 2,7 mld zł. W 2010roku prace drogowe będą realizowane na ponad 260 km dróg krajowych, zczego 130 km to kontynuacja zadań rozpoczętych w tym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017