Wyszukiwałeś:

131

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 131

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Dofinansowania w ramach SPOT zatwierdzone!

26 kwietnia br. podpisano 25 umów o dofinansowanie projektów złożonych wramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport na lata 2004 - 2006. Będzieto w sumie kwota 1 131,8 mln zł, z czego 788,4 mln zł to środki pochodzące zEuropejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Do Rosji przez Grzechotki

Rozpoczyna się budowa przejścia granicznego Grzechotki - Mamonowo II napolsko-rosyjskiej granicy. Inwestycja pochłonie 131 mln zł i zakończy się wpołowie 2006 roku. Unia Europejska dofinansuje budowę kwotą 8 mln euro.

 

Dobre perspektywy Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach dokonała podsumowania wyników za 2005 r orazprzedstawiła plany na lata następne. Bazując na osiągniętych wynikach firmazamierza w najbliższej przyszłości intensywnie się rozwijać.

 

Grande Punto: Veni, vidi, vici...

Udany rajdowy debiut dla Fiata Grande Punto. Podczas Rajdu Ciocco, pierwszejeliminaccji Rajdowych Mistrzostw Włoch, Paolo Andreucci oraz Anna Andreussiwywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej za kierownicą nowejgeneracji "kropki".

 

Hybrydowy Solaris Urbino

Śledząc światowe trendy dotyczące poszukiwania alternatywnych źródełenergii, polski producent autobusów, firma Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o.podjęła decyzję o rozszerzeniu palety produktów o nowy pojazd. Będzie toautobus Solaris Urbino wyposażony w napęd hybrydowy.

 

Ruszy kolejny etap berlinki

Podpisano kontrakt na przebudowę drogi krajowej nr 22 (popularnej berlinki) nakolejnym jej odcinku Chruściel – Maciejewo. Umowa została zawarta zfirmą Skanska na ponad 65, 7 mln zł. W ramach niniejszego projektu podpisanojuż umowy na nadzór i na odcinek Elbląg - Chruściel. Do rozstrzygnięciapozostaje przetarg na odcinek Maciejewo – Grzechotki, w którym otwartooferty. Są to kolejne etapy projektu przebudowy 50 km trasy Elbląg-Grzechotki.

 

Nowy Ford Transit w Polsce!

W całej swojej czterdziestoletniej karierze na rynku motoryzacyjnym, samochódten nigdy nie trzymał się tak dobrze jak dziś. W przeciągu tych latefektywnie zmieniał on oblicze z surowego samochodu dostawczego na komfortowy,a wręcz gustowny samochód użytkowy. Najnowsza odsłona modelu Ford Transitzadebiutowała właśnie na polskim rynku.

 

Estakady Bielańskie pod młotek

Estakady Bielańskie na Wisłostradzie zostaną wyburzone, a w ich miejscepowstaną nowe konstrukcje. Siedem firm i konsorcjów złożyło oferty wprzetargu na tą inwestycję.

 

Solaris Urbino Hybrid na podbój Europy

Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o. oficjalnie zaprezentował w Polsce jeden zeswoich najnowszych modeli - 18-metrowy autobus Solaris Urbino 18 Hybrid -wyposażony w napęd hybrydowy. Jest to pierwszy pojazd komunikacji miejskiejwyposażony w tego typu jednostkę napędową jaki został wyprodukowany i jużsprzedany w Europie.

 

BMW X1 - SUVik

Na polski rynek w śnieżnej aurze wjeżdża właśnie najnowsze dzieckokoncernu z Bawarii, czwarty, a zarazem najmniejszy członek z rodziny X.Bazujący na najmniejszej w gamie serii 1, kompaktowe BMW X1 dostępne jest jużod 131.800 zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017