Wyszukiwałeś:

132

. Znaleziono 87 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 132

Spróbuj też wyszukać: 31 fiat 132 sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

Już niebawem nowy Lexus IS!

Ci, którzy czekali na nowego luksusowego Japończyka w klasie średniej,wreszcie się doczekali. Na przełomie listopada i grudnia można będzie kupićnowego Lexusa IS w polskiej sieci dealerskiej.

 

Dynamiczny Solbus

Fabryka Autobusów Solbus to dynamicznie rozwijający się polskiproducent autobusów. "Na przestrzeni zaledwie kilku lat,osiągnęliśmy 20% udział w polskim rynku autobusów oraz wdrożyliśmydo produkcji 6 modeli autobusów" - informują przedstawiciele firmy.

 

Nowy ośrodek Renault

Renault jest pierwszym producentem samochodów, który posiada wyposażeniebadające kompatybilność elektromagnetyczną samochodów. 6 kwietnia 2006sfinalizowano wykonanie nowoczesnego ośrodka badawczego, który ruszy pełnąparą w maju.

 

Polskie Autobusy - oby tak dalej!

W 2005 roku Autosan i Jelcz sprzedały łącznie 391 autobusów. Polscy kliencikupili 225 autobusów marki Autosan i 132 pojazdy Jelcz, 34 autobusy trafiły doklientów zagranicznych. Dobrze dla spółki rozpoczął się 2006r. W dwóchpierwszych miesiącach sprzedano o 100% więcej autobusów niż w analogicznymokresie roku ubiegłego (wzrost z 32 do 69 sztuk).

 

Moc dźwięku w Hondzie

Nowoczesny, wywołujący futurystyczne i kosmiczne skojarzenia model Honda Civiczostał wybrany przez firmę Blaupunkt na nowy samochód demonstracyjny. Jegowygląd doskonale współgra z czystym dźwiękiem produktów Blaupunkta.

 

Utrudnienia na drogach Małopolski

Do niektórych utrudnień na drogach Małopolski, jak te na "czwórce"pomiędzy Targowiskiem a Tarnowem, czy na "Zakopiance" pomiędzyMyślenicami a Lubniem, kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić, ale będzieich więcej - zapowiadają małopolscy drogowcy.

 

Ponad 132 mln zł na kujawsko-pomorskie drogi

Województwo kujawsko-pomorskie inwestuje w rozbudowę sieci drogowej. Nabudowę i modernizację dróg administrowanych przez samorządwojewództwa przeznaczono w tym roku ponad 132,7 mln zł.

 

Odcinek DW 538 już po remoncie

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego poinformował ozakończeniu remontu odcinka drogi wojewódzkiej nr 538 w miejscowościSłup. W tym roku na modernizacje kujawsko-pomorskich drógwojewódzkich przeznaczono łącznie 132,7 mln zł.

 

Tańszy serwis dla starszych aut

Właścicielom samochodów Renault starszych niż 4 lata serwisy Renaultoferują usługi równie atrakcyjne cenowo, jak w nieautoryzowanychwarsztatach, z zachowaniem najwyższej jakości.

 

Fiat najbardziej ekologiczny

Fiat po raz kolejny potwierdza, iż jest najbardziej ekologiczną marką narynku europejskim. Już dziś, jako jedyna marka, spełnia europejskiezałożenia co do emisji dwutlenku węgla na rok 2015.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017